Biura i centrum handlowe w Warszawie. Gigantyczna inwestycja firmy Coimpex na terenie dzielnicy Bielany

2013-03-25 13:24
Biura i centrum handlowe w Warszawie. inwestycja Coimpex na Bielanach
Autor: Kuryłowicz & Asscociates Spółka Coimpex jest właścicielem 91 ha terenów na warszawskich Bielanach, po obu stronach stacji metra Młociny oraz w okolicy ul. Wóycickiego. To tu spółka zamierza wybudować wielofunkcyjny kompleks biurowy oraz handlowo-usługowy

Firma Coimpex planuje realizację gigantycznej inwestycji w Warszawie. Na 91 ha zlokalizowanych na terenie dzielnicy Bielany spółka zamierza wybudować wielofunkcyjny kompleks, w skład którego wejdą biura oraz centrum handlowe.

Biura i centrum handlowe w Warszawie. Wielofunkcyjny kompleks w dzielnicy Bielany

W pobliżu ulic Noczkickiego i Zgrupowania AK „Kampinos” na terenie dzielnicy Bielany w Warszawie powstanie wielofunkcyjny kompleks handlowo-usługowy oraz biurowy. Spółka Coimpex otrzymała zgodę na realizację inwestycji od władz dzielnicy, w tym Wydziału Architektury i Budownictwa. W ramach inwestycji zostaną m.in. zagospodarowane i zrewitalizowane tereny zielone wokół inwestycji oraz zaprojektowane elementy małej architektury przy stacji metra Młociny.

Firma Coimpex jest właścicielem 91 ha terenów na warszawskich Bielanach, po obu stronach stacji metra Młociny oraz w okolicy ul. Wóycickiego.

Coimpex, w której udziały posiadają fundusz inwestycyjny Grove oraz spółka Prelios S.p.A., wspólnie z władzami miasta i Urzędem Dzielnicy Bielany stara się wypracować jak najlepsze rozwiązania komunikacyjne w sąsiedztwie planowanych inwestycji. Wstępne plany spółki przewidują modernizację układu drogowego, w tym przebudowę ulicy Zgrupowania AK „Kampinos” oraz udrożnienie ruchu na ulicy Encyklopedycznej.

Biura i centrum handlowe w Warszawie zaprojektowali architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej