Bartoszyce będą miały galerię handlową. Mniejsze miasta duży potencjał

2013-11-14 13:08
bartoszyce galeria handlowa inbag
Autor: INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Galeria handlowa Inbag w Bartoszycach została skomercjalizowana prawie w 100% jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych

Nowe centrum handlowe zostanie wybudowane w Bartoszycach przy ul. Orzeszkowej. Inwestor rozpoczął już prace budowlane. Pierwszych klientów galeria handlowa przyjmie wiosną 2014 roku.

Bartoszyce to ponad dwudziestotysięczne miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Od przyszłego roku Bartoszyce będą mogły pochwalić się nową galerią handlową. Inwestor - INBAP Fundusz Inwestycyjny Zamknięty działający przez spółkę Real Estate Inwestorbp (poprzednia nazwa Biuro Prawno-Finansowe INWESTOR) ma pozwolenie na budowę i zaczął prace budowlane na inwestycji.

Galeria handlowa typu convenience o nazwie Inbag powstanie w centrum Bartoszyc. Wg raportów firm doradczych zajmujących się rynkiem powierzchni handlowym to właśnie ten typ galerii i centrów handlowych oferujących codzienne zakupy w dogodnej lokalizacji  ma w Polsce wyraźny trend wzrostowy. Ten trend ma się utrzymać również w roku 2014.

Centrum handlowe Inbag w Bartoszycach będzie jednokondygnacyjnym obiektem o powierzchni najmu 4000 m2. Co ciekawe galeria jest już praktycznie skomercjalizowana. Znajdzie się w niej supermarket spożywczy, drogeria, apteka, sklep RTV AGD, a także sklepy ubraniowe i obuwnicze. Inwestor obiecuje także parking na 106 miejsc.

Galerię handlową zaprojektowało biuro architektoniczne Sosak&Sosak z Olsztyna. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma Dekpol. Planowane otwarcie centrum handlowego ma nastąpić w pierwszej połowie 2014 roku. Inwestor nie podaje kosztów inwestycji.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej