Articom Center Szucha 21

2007-06-01 14:24

Leżąca na pograniczu Mokotowa i Śródmieścia aleja Szucha to jedna z najpiękniejszych ulic Warszawy i jednocześnie jeden z najbardziej prestiżowych adresów w stolicy. Swoje siedziby mają tu ministerstwa, ambasady, instytucje rządowe. W tym miejscu, w grudniu 2003 roku stanie luksusowy biurowiec Articom Center Szucha 21.

Wyjątkowy projekt, którego architektura musiała sprostać wymaganiom lokalizacji budynku, powstał w pracowni architektonicznej Rhode, Kellermann, Wawrowsky. Articom Center Szucha 21 jest ekskluzywnym budynkiem biurowym, spełniającym standardy klasy A. Sześć kondygnacji biurowych, na parterze pomieszczenia usługowe i restauracja, 60 miejsc postojowych na trzykondygnacyjnym parkingu podziemnym połączonym dwiema nowoczesnymi windami z kondygnacjami biurowymi, przestronny hall z recepcją, przeszklony strop nad częścią wejściową. Okna od podłogi do sufitu nie tylko zapewnią dostęp światła dziennego do wszystkich biur, ale sprawiaja wrażenie lekkości i przezroczystości bryły. Od strony wschodniej, południowej i zachodniej okna wyposażone będą w zdalnie sterowane rolety zewnętrzne chroniące przed słońcem. Na każdym piętrze znajdą się pomieszczenia sanitarne, aneks kuchenny i serwerownia. Sieć okablowania strukturalnego zaprojektowano w podnoszonej podłodze, dowolność w aranżacji ścian działowych daje możliwość indywidualnego dostosowania biur do potrzeb przyszłych klientów.
Budynek będzie miał system pełnej klimatyzacji oraz możliwość regulacji temperatury, dostępu powietrza oraz światła. Wysoki poziom bezpieczeństwa osiągnięty zostanie dzięki zastosowaniu systemu kontroli dostępu do powierzchni biurowych oraz garaży (system kart kodowych).
Wynajmem powierzchni Articom Center zajmuje się międzynarodowa firma doradcza w zakresie inwestycji komercyjnych Cushman & Wakefield Healey & Baker.
Około 5050 m2 powierzchni użytkowej zostanie oddane do użytku w grudniu 2003. Generalnym wykonawcą jest firma Hydrobudowa 6.


 

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej