Architektura po godzinach. Zobaczcie nietypowe projekty McDonald's na świecie

2013-05-28 16:51
mcdonald florida
Autor: re-actor.net McDonald’s, Orlando, Florida, USA. Frytki, keczup, musztarda....., ale zabrakło hamburgera.

Jedzenie w McDonaldzie jest takie samo na całym świecie. Jeśli chodzi o architekturę samych restauracji, to trafiają się prawdziwe perełki. Takie nietypowe dla sieci McDonald's projekty z całą pewnością wpisują się w trendy nowoczesnej architektury. Pozostałe ..., no cóż, zobaczie i oceńcie sami.

Trochę z przymrużeniem oka przedstawiamy różne projekty restauracji McDonald's na całym świecie. Niektórych z całą pewnością nie powstydzą się miasta, w których zostały wybudowane, dla niektórych nawet warto się do tych miast wybrać, aby zobaczyć te przykłady nowoczesnej architektury.  Ale są też takie nietypowe projekty, które albo pod presją otaczającej architektury, albo pod presją inwestora, zostały zrealizowane i można się zastanawiać w tych przypadkach, czy potrzeba było łamać rozpoznowalną tradycję sieci McDonald's.

Po godzinach zobaczcie i skomentujcie najbardziej nietypowe restauracje McDonald's na świecie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej