Aranżacja amsterdamskiego biura Google. ZDJĘCIA WNĘTRZ

2017-03-21 10:27
aranżacja nowoczesnego biura
Autor: brak danych

Choć aranżacja i kolorystyka tego biura przywodzą na myśl bardziej klub młodzieżowy, w rzeczywistości jest to biuro światowego giganta internetowego – Google. Co było inspiracją przy tworzeniu projektu wnętrz tego biura? Pierwsza siedziba firmy – garaż.

Firmie Google przyświeca idea, że poważnym można być nie tylko w garniturze. Tutaj nie obowiązuje dress code, czy sztywne reguły pracy. Google ma inne wartości. Przede wszystkim ceni kreatywność, zaangażowanie i pasję. Twórcze podejście do pracy odzwierciedla właśnie projekt biura, którego założeniem było oddanie ducha miejsca, w którym to Larry Page i Sergey Brin – założyciele Googla – tworzyli swoją wyszukiwarkę.
Aranżację biura
powierzono architektom ze studia D/DOCK. W zmodernizowanym budynku na nowoczesne biuro zaadoptowano ponad 3000 metrów kwadratowych. Zadaniem projektantów było nie tylko stworzenie aranżacji biura z elementami stylizacji garażowej, ale także wdrożenie rozwiązań proekologicznych, np. oszczędzających wodę i energię, a także wykorzystanie przy urządzaniu wnętrz wyłącznie materiałów naturalnych. Co ciekawe, w aranżacji biura zastosowano elementy wyposażenia, w tym meble, pochodzące ze starej siedziby firmy, które odrestaurowano i tchnięto w nie nowe życie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej