Aparthotel Number One na Wyspie Spichrzów

2016-03-21 12:06
Aparthotel Number One na wyspie Spichrzów
Autor: Pracownia Architektoniczna KD KOZIKOWSKI DESIGN Aparthotel Number One na wyspie Spichrzów – wizualizacja

Inwestycja realizowana jest na Wyspie Spichrzów w samym sercu Gdańska. Nowoczesny kompleks położony nad rzeką Nowa Motława został zaprojektowany przez pracownię KD Kozikowski Design.

Aparthotel Number One to pięć połączonych ze sobą budynków z charakterystycznymi dwuspadowymi dachami oraz jasną elewacją, wykończoną drewnianą stolarką okienną. Projektantów inspirowała zabytkowa zabudowa Wyspy Spichrzów. W efekcie nowy obiekt nawiązuje formą i gabarytami do dawnych spichlerzy.

W budynku zaprojektowano 174 apartamenty, które będą sprzedawane w systemie condo. Potencjalni nabywcy będą mogli wybierać pomiędzy 1- i 2-pokojowymi apartamentami hotelowymi o powierzchni od 22 do 42 m². Każdy z nich będzie w pełni wykończony i urządzony. Termin oddania obiektu do użytkowania planowany jest na styczeń 2017.

Aparthotel Number One na wyspie Spichrzów
Autor: Karol Malczewski Zabytkowe spichlerze które były inspiracją dla projektantów

Nazwa inwestycji: Aparthotel Number One
Lokalizacja: Wyspia Spichrzów, Gdańsk
Funkcja: aparthotel
Projektant: KD Kozikowski Design
Liczba kondygnacji: 7
Zakończenie budowy: styczeń 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej