Amwin buduje halę pokazowo-serwisową dla Trepko

2011-01-27 11:36

Firma Amwin rozpoczęła realizację hali pokazowo-serwisowej w Gnieźnie. Inwestorem jest Trepko Polska, producent maszyn pakujących. Nowo powstały obiekt umożliwi ekspozycję i prezentację produktów dla klientów z całego świata.

Amwin, generalny wykonawca hal stalowych i żelbetowych zajmuje się całym procesem inwestycyjnym – od przygotowania koncepcji i wizualizacji obiektu, projektu architektonicznego i projektów branżowych, uzyskania pozwolenia na budowę, aż do przekazania obiektu do użytkowania. Do zakresu prac firmy będzie również należało wyburzenia istniejącego budynku, wykonanie prac ziemnych i fundamentowych, dostawa oraz montaż konstrukcji i obudowy, przygotowanie instalacji, wykończenie wnętrz, wykonanie posadzki przemysłowej, a także  zagospodarowanie terenu. Przewidywany termin ukończenia hali  to październik 2011.

Część pokazowa obiektu umożliwi prezentację oferowanych urządzeń. To bardzo ważne szczególnie w przypadku dóbr inwestycyjnych, o charakterze długoterminowym.  Klienci będą mogli na miejscu zapoznać się z jakością i możliwościami oferowanych maszyn, a także uzyskać wszystkie niezbędne informacje i zapoznać się z najlepszymi rozwiązaniami. Obiekt zostanie również wyposażony w salę konferencyjną i zaplecze socjalne.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej