Warszawa: Unibep zbuduje osiedle mieszkaniowe

2011-11-22 13:42
UNIBEP zbuduje na warszawskim Ursynowie budynek mieszkalny „Cynamonowy Dom“
Autor: Unibep Inna inwestycja Unibep"Cynamonowy dom"

Spółka deweloperska Unibep podpisała umowę przedwstępną na generalne wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej, na warszawskim Ursynowie. Wartość kontraktu o prace budowlane opiewa na ponad 70 mln złotych netto.

Firma deweloperska Unibep, podpisała 18 listopada umowę przedwstępną na generalne wykonawstwo inwestycji mieszkaniowej w Warszawie, u zbiegu Al. Rzeczypospolitej i Osi Królewskiej. Zamawiającym jest Spółka Inwestycji Mieszakniowych "Ursynów".

Przeczytaj również: Ustawa deweloperska ochroni pieniądze nabywcy lokalu

W ramach zawartego kontraktu deweloper wybuduje osiedle mieszkaniowe o powierzchni całkowitej 35 tys. m2 i 7 m2 powierzchni mieszkaniowej. Na terenie inwestycji zostanie również wydzielona przestrzeń dla biur i lokali usługowych, o łącznej powierzchni 7,6 m2.
Umowa o prace budowlane opiewa na 73, 5 mln złotych. Unibep zrealizuje roboty w ciągu 20 miesięcy od dnia podpisania umowy. Kontrakt między stronami ma zostać zawarty najpóźniej 31 stycznia przyszłego roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej