Targi Budownictwa Drewnianego, 26-28.04.2019. Dlaczego warto być na targach budownictwa drewnianego?

2019-03-18 11:59
Drewniany dom z bali
Autor: Małgorzata Góra Ściany zewnętrzne domu wykonano z bali połówkowych, a połacie wykończono ciemnoszarą blachodachówką. Całość wygląda prosto i bezpretensjonalnie

Targi Budownictwa Drewnianego to jedyna w kraju impreza promująca budownictwo drewniane i firmy wykonawcze, specjalizujące się w budowaniu z drewna. Inwestorzy zainteresowani technologią budownictwa drewnianego na targach znajdą odpowiedź na pytanie: z kim i jak budować z drewna?

W dniach 26-28 kwietnia 2019 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Dom Drewniany odbędą się po raz czwarty w Polsce Targi Budownictwa Drewnianego Buduj z drewna. Targi zorganizowano w Krakowie, w centrum targowym Chemobudowa, ul. Klimeckiego 24, Kraków.

Celem targów jest promowanie rzetelnego budownictwa drewnianego i poszerzenie wiedzy przyszłych inwestorów na temat budownictwa drewnianego, proponowanych materiałów budowlanych oraz zapoznanie się z rynkiem firm wykonawczych.

Dlaczego warto odwiedzić Targi Budownictwa Drewnianego?

W programie targów zaplanowane jest seminarium z licznymi wystąpieniami ekspertów i fachowców. Wszystkich żądnych wiedzy organizatorzy zapraszają 27 kwietnia 2019 – od godz. 10:00 do 17:00. Wstęp wolny!

Ciekawie wygląda program seminarium na Targach Budownictwa Drewnianego. Eksperci odpowiedzą na pytania o izolacyjność cieplną domów z drewna, na co należy uważać przy zakupie drewna konstrukcyjnego, sposobach zabezpieczania instalacji elektrycznych w domach drewnianych.

Wystawcy na Targach Budownictwa Drewnianego zaprezentują nowości - nowoczesne tynki gliniane, nowy system CLT budowy domów drewnianych, nowe rozwiązania ogrzewania dla domów drewnianych.

Z roku na rok rośnie zarówno świadomość inwestorów, jak i jakość wykonania w budownictwie drewnianym. Budowę domu z drewna deklaruje 15% potencjalnych inwestorów. Dodajmy, że budownictwo drewniane ma promować państwowa spółka Polskie Domy Drewniane. Budownictwo drewniane ma być bowiem elementem rządowego programu Mieszkanie Plus.

Targi Budownictwa Drewnianego, 26-28.04.2019. Dlaczego warto być na targach Budownictwa Drewnianego?
Autor: Targi Budownictwa Drewnianego
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej