Targi Budownictwa Drewnianego, 26-28.04.2019. Dlaczego warto być na targach budownictwa drewnianego?

2019-03-18 11:59
Drewniany dom z bali
Autor: Małgorzata Góra Ściany zewnętrzne domu wykonano z bali połówkowych, a połacie wykończono ciemnoszarą blachodachówką. Całość wygląda prosto i bezpretensjonalnie

Targi Budownictwa Drewnianego to jedyna w kraju impreza promująca budownictwo drewniane i firmy wykonawcze, specjalizujące się w budowaniu z drewna. Inwestorzy zainteresowani technologią budownictwa drewnianego na targach znajdą odpowiedź na pytanie: z kim i jak budować z drewna?

W dniach 26-28 kwietnia 2019 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Dom Drewniany odbędą się po raz czwarty w Polsce Targi Budownictwa Drewnianego Buduj z drewna. Targi zorganizowano w Krakowie, w centrum targowym Chemobudowa, ul. Klimeckiego 24, Kraków.

Celem targów jest promowanie rzetelnego budownictwa drewnianego i poszerzenie wiedzy przyszłych inwestorów na temat budownictwa drewnianego, proponowanych materiałów budowlanych oraz zapoznanie się z rynkiem firm wykonawczych.

Dlaczego warto odwiedzić Targi Budownictwa Drewnianego?

W programie targów zaplanowane jest seminarium z licznymi wystąpieniami ekspertów i fachowców. Wszystkich żądnych wiedzy organizatorzy zapraszają 27 kwietnia 2019 – od godz. 10:00 do 17:00. Wstęp wolny!

Ciekawie wygląda program seminarium na Targach Budownictwa Drewnianego. Eksperci odpowiedzą na pytania o izolacyjność cieplną domów z drewna, na co należy uważać przy zakupie drewna konstrukcyjnego, sposobach zabezpieczania instalacji elektrycznych w domach drewnianych.

Wystawcy na Targach Budownictwa Drewnianego zaprezentują nowości - nowoczesne tynki gliniane, nowy system CLT budowy domów drewnianych, nowe rozwiązania ogrzewania dla domów drewnianych.

Z roku na rok rośnie zarówno świadomość inwestorów, jak i jakość wykonania w budownictwie drewnianym. Budowę domu z drewna deklaruje 15% potencjalnych inwestorów. Dodajmy, że budownictwo drewniane ma promować państwowa spółka Polskie Domy Drewniane. Budownictwo drewniane ma być bowiem elementem rządowego programu Mieszkanie Plus.

Targi Budownictwa Drewnianego, 26-28.04.2019. Dlaczego warto być na targach Budownictwa Drewnianego?
Autor: Targi Budownictwa Drewnianego
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej