Portfel zleceń Hochtief Polska bogatszy

2009-12-02 19:48

o kolejny projekt rozbudowy lotniska oraz o obiekt produkcyjno-magazynowy.

Konsorcjum (Warbud - lider konsorcjum) z udziałem warszawskiego oddziału Hochtief Polska wybuduje Terminal Pasażerski nr 3 Międzynarodowego Portu Lotniczego im. W. Reymonta w Łodzi. Wartość kontraktu wynosi 86 949 843 zł netto. Zakończenie prac zaplanowano na maj 2011 r.
Zakres robót obejmuje wszystkie prace budowlane wraz z dostawami niezbędnych materiałów i urządzeń. Hala nowego terminalu będzie składała się z trzech kondygnacji naziemnych i jednej podziemnej. Powierzchnia zabudowy terminalu wyniesie 8308 m2, powierzchnia netto 21 527 m2. Terminal pomieści miejsce obsługi pasażerów, sortownię bagażu oraz część garażową i zostanie wyposażony w wieżę kontroli lotów o wysokości 22,95 metra.

Obecnie konsorcjum Hochtief Polska i Hochtief Construction prowadzi prace przy budowie nowego terminalu na lotnisku Wrocław-Strachowice.

Poznański Oddział Hochtief Polska rozpoczął w listopadzie 2009 r. budowę jednokondygnacyjnej hali produkcyjno-magazynowej wraz z częścią biurową w Kutnie. Projekt realizowany jest na zlecenie Enginova Sp. z o.o.  Wartość kontraktu jest tajna. Zakończenie realizacji projektu planowane jest na czerwiec 2010 r. W ramach realizacji projektu firma poza obiektem o powierzchni ok. 11 500 m2 wykona również drogi i place o pow. ok. 11 600 m2.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej