Majówka 2024 w parku rozrywki? Tyle kosztują bilety w największych w Polsce

2024-04-30 10:59

Czy wyjazd z rodziną do parku rozrywki jest drogi? Sprawdziliśmy cenniki największych parków rozrywki w Polsce. Niektóre mają pakiety dla rodzin, inne dają tańsze bilety online. Sprawdźcie, który park rozrywki w Polsce jest najdroższy.

Spis treści

 1. Energylandia w Zatorze - ceny biletów
 2. Julinek Park pod Warszawą - ceny biletów
 3. Park rozrywki Mandoria w Rzgowie - ceny biletów
 4. Park Rozrywki Legendia w Chorzowie - ceny biletów
 5. Park Dinozaurów - Jura Park w Krasiejowie - cena biletów
 6. Zobacz zdjęcia największych parków rozrywki w Polsce

Energylandia w Zatorze - ceny biletów

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 123 atrakcje, które znajdują się na obszarze 70 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 20 kilometrów. Energylandia jest na rynku zaledwie od 9 lat - jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort gości - spełniają najwyższe standardy. Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując jeden bilet wstępu można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Podane ceny dotyczą biletów elektronicznych. Bilet elektroniczny ważny jest zgodnie z kalendarzem otwarcia Parku. Bilet przychodzi na adres mailowy podany podczas zamówienia.- Bilet można pokazać na smartfonie.

Czytaj też: Energylandia. Nowa strefa Sweet Valley czynna od soboty 27 kwietnia. Atrakcje i ceny biletów do Energylandii

Energylandia bilety:Ceny biletów w sezonie niskim czyli od 6 kwietnia 2024 – 21 czerwca 2024 r:

 • Bilet normalny – 179 zł, ulgowy – 129 zł
 • Dzieci do 3 lat – 1 zł
 • Nie ma biletów rodzinnych.

Quiz. Energylandia to największy park rozrywki w Polsce. Ile o nim wiesz?

Rozmowy Muratora: ARUP - niezwykłe biuro z recyklingu

Julinek Park pod Warszawą - ceny biletów

Podwarszawski Julinek to miejsce jedyne w swoim rodzaju nie tylko na mapie Mazowsza i Polski, ale także w skali całego świata.

Na terenie dawnej Bazy Cyrkowej funkcjonuje Julinek Park, który oferuje – zaledwie 30 km od Warszawy, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – połączenie wypoczynku w naturze z beztroską zabawą dla całej rodziny. Na obszarze prawie 30ha zlokalizowano szereg atrakcji dla dużych i małych poszukiwaczy przygód. Do dyspozycji Goście mają największy na Mazowszu park linowy, wesołe miasteczko, krainę dmuchańców, pole do mini golfa, ściankę wspinaczkową czy ekologiczny plac zabaw. W pełni sezonu pobyt umilają animatorzy.

W czerwcu 2022 roku oferta parku została rozszerzona o nowoczesny park wodny pod gołym niebem.

Bilety Julinek Park

 • Bilet jednodniowy normalny 99 zł (park + wesołe miasteczko), ulgowy 89 zł129 zł – park, wesołe miasteczko + park wodny. Ulgowy 119 zł
 • bilet rodzinny 2+2 – 219 zł (park + wesołe miasteczko, 399 zł – park wesołe miasteczko + aquapark

Park rozrywki Mandoria w Rzgowie - ceny biletów

To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki. Mandoria Miasto Przygód znajduje się w miejscowości Rzgów (woj. łódzkie), w samym centrum Polski.

Mandoria to park rodzinnej rozrywki i ekscytujących odkryć. Daj się porwać przygodzie! W Mandorii czekają na Ciebie wspaniałe karuzele i emocjonujące przejażdżki familijnymi roller-coasterami,  gigantyczna zjeżdżalnia, szalupy, strzelnica i wiele innych. Tutaj spotkasz niesamowitych mieszkańców i skosztujesz pysznej mandoriańskiej kuchni.  

Mandoria bilety:

 • Bilet jednodniowy open (nielimitowany wstęp do atrakcji miasta przygód): cena w parku 139 zł, online – 129 zł
 • Bilet jednodniowy rodzinny 2+2: cena w parku 556 zł, cena online – 499 zł

Park Rozrywki Legendia w Chorzowie - ceny biletów

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to atrakcja numer 1 na Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 ha, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają te zarówno dobrze znane i lubiane, jak np. diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster – nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w prestiżowym, branżowym konkursie na najlepszy europejski rollercoaster 2017 roku.

Legendia, ceny biletów:

 • Bilet normalny, dorośli i dzieci od 12 lat – 159 zł (w parku) i 139 zł (online)
 • Bilet ulgowy dziecko od 3 do 12 lat – 149 zł (w parku) i 129 zł (online)
 • Dziecko do 2 lat – 10 zł
 • Bilet rodzinny 2 + 1 370 zł (w parku) i 350 zł (online) + dopłata za każde następne dziecko do 11 lat 75 zł

Park Dinozaurów - Jura Park w Krasiejowie - cena biletów

Czeka tam mnóstwo atrakcji w jednym miejscu. Park Dinozaurów, Park Ewolucji,Park Rozrywki, Tunel Czasu, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon paleontologiczny, autentyczne wykopaliska i wiele innych niesamowitych miejsc. Stań oko w oko z dinozaurami – prawdziwymi władcami ery mezozoicznej! Największy tego typu Park Jurajski w Polsce, a nawet w Europie, zaprasza nie tylko dzieci, ale również rodziców. To świetna rozrywka i niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Prawie 70 gatunków, około 200 realistycznie wykonanych modeli, autentyczne wykopaliska, nowoczesne technologie i mnóstwo atrakcji – to wszystko czeka na Ciebie w naszym Jurajskim Parku Dinozaurów. Podróż w czasie, w sam środek prehistorii, będzie niezapomnianym przeżyciem i dostarczy wielu wrażeń!

Co zawiera bilet: JuraPark – ścieżka z dinozaurami, Prehistoryczne Oceanarium, Pawilon Paleontologiczny, Kino Emocji Cinema 5D, Park Rozrywki, Plac Zabaw, Małpi Gaj, Tunel Czasu, Jurajska Plaża wraz z karuzelami, kąpielisko

Park Dinozaurów JuraPark - Ceny biletów

 • Pakiet kompleksowy normalny od poniedziałku do piątku – online 99 zł, w kasie 132 zł; soboty i niedziele – online – 109 zł, w kasie 132 zł
 • Pakiet kompleksowy ulgowy pn- pt – online – 89 zł, w kasie 119 zł; Soboty i niedziele – online 99 zł, w kasie 119 zł

Pakiet kompleksowy dla malucha – 5 zł.

Zobacz zdjęcia największych parków rozrywki w Polsce

Czytaj też:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej