Liga Nieruchomości: IX edycja rusza po Wielkanocy

2011-04-14 16:57
piłka nożna
Autor: brak danych

IX Edycja LN rusza 26 i 27 kwietnia meczami sparingowymi.

Od 2007 roku branża nieruchomości integruje się i rywalizuje w rozgrywkach sportowych. Drużyny są amatorskie a najważniejsze jest dobra zabawa.

W tej chwili liga liczy 27 uczestników, a 8 drużyn (Alpiniści, Atlas Holding, Colliers, Emmerson, GTC, King Sturge, Knight Frank, Panattoni) zgłosiło się do Mistrzostw Branży Nieruchomości na rok 2011.

Przeczytaj koniecznie: 1. Mistrzostwa branży nieruchomości wygrywa Panattoni

Rozgrywki zaplanowane są na 9 tygodni wyłączając długi weekend majowy – 3 i 4 maja mamy przerwę w zawodach. Mecze trwać będą 2 razy po 20 minut z przerwą między połowami. Rozgrywki podzielone będą na dwie fazy: grupową i pucharową. Mecze rozgrywane będą we wtorki lub środy po godzinie 19:00.

Każda drużyna musi zgłosic do rozgrywek co najmniej 4 pracowników danej firmy. Liczba miejsc ograniczona.

Podczas zawodów prowadzona jest klasyfikacja dla króla strzelców, króla asyst, najlepszego bramkarza oraz drużyny fair play.

Sposorem nagród jest firma GTC.

Mecze IX Edycji Ligi Nieruchomości rozgrywane będą na boisku zewnętrznym ze sztuczną murawą i oświetleniem przy Zespole Szkół nr 48 przy ul. Irzykowskiego 1A.

Zgłoszenia, regulamin rozgrywek i więcej informacji na stronie www.liganieruchomosci.pl lub Michał Kiwak tel. 0-792-926-910

Piłkarskie mistrzostwa branży nieruchomości zakończone
Autor: Advanced Public Relations W finale I Mistrzostw branży nieruchomości w halowej piłce nożnej zwyciężyła firma Panattoni.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej