Piłkarskie mistrzostwa branży nieruchomości zakończone!

2011-04-06 16:49
Piłkarskie mistrzostwa branży nieruchomości zakończone
Autor: Advanced Public Relations W finale I Mistrzostw branży nieruchomości w halowej piłce nożnej zwyciężyła firma Panattoni.

2 kwietnia br. w Warszawie odbyły się 1. mistrzostwa branży nieruchomości w halowej piłce nożnej. Do walki stanęło 8 zespołów – deweloperzy, firmy doradcze oraz agencje nieruchomości. Tytuł mistrza przypadł drużynie Panattoni. Na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły Colliers oraz Emmerson. Sponsorem generalnym zawodów była firma Globe Trade Centre (GTC).

Drużyny rywalizowały początkowo w dwóch grupach (”każdy z każdym”), a następnie w fazie pucharowej. Zgodnie z oczekiwaniami, nie zabrakło emocji i walki do ostatniego gwizdka, a wiele spotkań rozstrzygnęły dopiero rzuty karne.

W finale Mistrzostw zespół Panattoni pokonał Colliers 3:0. W meczu o III miejsce, drużyna Emmerson wygrała 5:1 z Knight Frank.

Największą gwiazdą okazał się Tomasz Rafał z mistrzowskiej drużyny Panattoni. Został on nie tylko królem strzelców, ale również MVP całego turnieju, o czym zadecydowała punktacja kanadyjska (4 gole oraz 2 asysty) oraz głosowanie kapitanów poszczególnych drużyn. W klasyfikacji graczy najskuteczniej otwierających drogę do bramki zwyciężył Michał Chrzanowski z drużyny Emmerson (3 asysty). Z kolei najlepszym bramkarzem Mistrzostw został wybrany Maciej Jędrzejek – golkiper drużyny Atlas Holding. W klasyfikacji FAIR PLAY zwycieżyła drużyna GTC.

Zwycięskie drużyny oraz wyróżnieni indywidalnie zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki i medale, jak również atrakcyjne nagrody rzeczowe (stroje sportowe).

Mistrzostwom towarzyszyła atmosfera godna największych sportowych aren. Na trybunach nie zabrakło rodzin zawodników oraz pracowników poszczególnych firm.

– Wielu uczestników Mistrzostw zna się doskonale dzięki codziennej współpracy biznesowej. Jednak tym razem najważniejsza była po prostu dobra zabawa. Cieszę się, że Mistrzostwa spotkały się z tak ciepłym przyjęciem. To dobry prognostyk przed planowanymi rozgrywkami regularnej Ligi Nieruchomości – powiedział Michał Kiwak, organizator rozgrywek.

IX edycja Ligi Nieruchomości wystartuje w najbliższym czasie. Zapisy do Ligi dla zainteresowanych firm są wciąż otwarte. Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio od organizatora: Michał Kiwak, tel. 792-926-910 lub mail: michal.kiwak@liganieruchomosci.pl.