Każdy pomysł na zainteresowanie klienta jest dobry

2007-07-11 17:47
Każdy pomysł na zainteresowanie klienta jest dobry
Autor: Ekonomické; Stavby / ES POLSKA Każdy pomysł na zainteresowanie klienta jest dobry

Ceny mieszkań, domów i działek rosną. Żeby klient zechciał zwrócić uwagę na ofertę, tym bardziej dotyczącą budowy domów, czymś musi się ona wyróżniać. Na "promocje" cenowe nie ma co liczyć. Coraz dalej do atrakcyjnych lokalizacji. A zatem ...?

Dla klientów, którzy chcą kupić gotowy dom w wybranym przez siebie miejscu, ES POLSKA uruchomiła program Excellent - firma kupuje działkę budowlaną wskazaną przez klienta, a następnie buduje nieruchomość. Dopiero po zakończeniu inwestycji klient nabywa dom wraz z działką. Jeżeli kupno domu związane jest z uzyskaniem odpowiedniego finansowania inwestycji i zaciągnięciem kredytu hipotecznego, firma pośredniczy w załatwieniu wszelkich formalności.

Koszt kupna mieszkania w mieście zwiększył się na tyle, że bardziej opłaca się zainwestować w budowę domu i zyskać za tę samą cenę dwa razy większy metraż. Jak się okazuje, Polacy coraz chętniej korzystają z usług firm, które oferują nowo wybudowane domy jednorodzinne - mają w tym swój udział trudności z indywidualnym pozyskaniem wykwalifikowanej ekipy budowlanej. Oferta staje się atrakcyjniejsza, gdy firma kupuje wskazaną działkę. - Klienci korzystający z programu Excellent mają te same prawa, co inni klienci. Mogą codziennie odwiedzać budowę i uczestniczyć w regularnych kontrolach inwestycji. Dzięki temu widzą jak postępują prace budowlane i znają swój przyszły dom od podszewki" - mówi Michal Jalovecký, prezes ES POLSKA.

Do programu Excellent wybierane są tylko działki uzbrojone, mające decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu lub wypis i wyrys z miejscowego planu zagospodarownia przestrzennego. Umożliwia to szybkie uzyskanie pozwolenia na budowę. Klienci ES POLSKA mogą w dowolny sposób łączyć program Excellent z innymi programami, np. Młoda rodzina, co ułatwia skonstruowanie dogodnego planu finansowania inwestycji.

ES POLSKA jest spółką grupy holdingowej Ekonomické Stavby, której siedziba mieści się w Republice Czeskiej. Firma ES jest również producentem murowanych domów jednorodzinnych, a do tej pory wybudowała łącznie 6000 domów. Od kilku miesięcy spółka ma odziały również w Polsce. Ma podpisane w Polsce umowy współpracy z bankami: PEKAO SA, GE Money Bank oraz z Kredyt Bankiem.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej