J.W. Construction podpisał umowę na zakup działki przy ul. Kasprzaka

2011-04-06 12:32
Catalina Office Center
Autor: J.W.Construction Catalina Office Center

J.W.Construction zawarł umowę przedwstępną kupna prawa użytkowania wieczystego działki przy ulicy Kasprzaka w Warszawie. Wartość brutto umowy wynosi 176,9 mln zł. Spółka wyemituje obligacje o wartości 120 mln zł - podał J.W.Construction w komunikacie.

-Umowa przedwstępna została zawarta pod warunkiem zawieszającym w postaci wejścia w życie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obejmującego obszar nieruchomości, który w odniesieniu do nieruchomości przewidywał będzie zapisy i parametry zabudowy nie gorsze niż wskazane w piśmie stanowiącym załącznik do zawartej umowy, nie później jednak niż do dnia 31 grudnia 2011 roku. W przypadku gdyby Warunek nie spełnił się do dnia 31 grudnia 2011 roku przedmiotowa umowa wygasa z dniem 31 stycznia 2012 roku- czytamy w komunikacie.

Zobacz także: Biurowiec Jerozolimskie Point

J.W.Construction. Deweloper wpłacił już 13,5 mln zł zadatku, 43,4 mln zł zostaną zapłacone w przeddzień zawarcia umowy. JW Construction wyemituje również obligacje, o wartości 120 mln zł z terminem wykupu na 4 lata, z oprocentowaniem w stosunku rocznym WIBOR 3M + marża, które w całości obejmie zbywca.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej