Elbląg: rozbudowa centrum handlowego Ogrody

2011-12-08 15:31
centrum handlowe Ogrody
Autor: CBRE

Elbląskie centrum handlowe Ogrody powiększy się. Deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji - spółka CBRE Global Investors zamierza rozbudować obiekt. Prace budowalne w ramach przedsięwzięcia mają rozpocząć się w przyszłym roku.

centrum handlowe Ogrody, Elbląg
Autor: CBRE Centrum handlowe po rozbudowie - wizualizacja

Centrum handlowe Ogrody w Elblągu zostanie rozbudowane. Już za kilka miesięcy mają rozpocząć się prace budowlane nad rozbudową obiektu. Deweloper realizujący inwestycję - spółka CBRE Global Investors zamierza rozbudować obiekt powiększając jego powierzchnię dwukrotnie.

Przeczytaj również: Erbud ma nowe kontrakty o prace budowlane

Rozbudowa centrum handlowego

Po przebudownie centrum handlowe będzie dysponowało 43 500 m2, i tym samym stanie się obiektem handlowym o znaczeniu regionalnym. Elbląskie centrum handlowe, będzie dysponowało 130 lokalami usługowymi. Ponadto, budynek zyska nową przestrzeń gastronomiczną, a zaplecze rozrywkowe galerii zostanie wzbogacone o wilosalowe kino.
Prace budowlane w ramach rozbudowy obejmują również powiększenie trzypoziomowego parkingu, który docelowo będzie miał 1200 miejsc postojowych. Za rozbudowę centrum handlowego Ogrody, odpowiada firma ACEETUM Central Europe, która działa na zlecenie dewelopera - CBRE Global Investors.

Centrum handlowe Ogrody dziś

Centrum handlowe Ogrody zostało wybudowane w 2002 roku. Inwestycja znajduje się w Elblągu przy ul. Płk. Stanisława Dąbka. Obecnie obiekt dysponuje 17 500 m2 powierzchni i mieści się w nim 55 lokali usługowych. Parking na terenie obiektu ma 900 miejsc parkingowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej