Elbląg: rozbudowa centrum handlowego Ogrody

2011-12-08 15:31
centrum handlowe Ogrody
Autor: CBRE

Elbląskie centrum handlowe Ogrody powiększy się. Deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji - spółka CBRE Global Investors zamierza rozbudować obiekt. Prace budowalne w ramach przedsięwzięcia mają rozpocząć się w przyszłym roku.

centrum handlowe Ogrody, Elbląg
Autor: CBRE Centrum handlowe po rozbudowie - wizualizacja

Centrum handlowe Ogrody w Elblągu zostanie rozbudowane. Już za kilka miesięcy mają rozpocząć się prace budowlane nad rozbudową obiektu. Deweloper realizujący inwestycję - spółka CBRE Global Investors zamierza rozbudować obiekt powiększając jego powierzchnię dwukrotnie.

Przeczytaj również: Erbud ma nowe kontrakty o prace budowlane

Rozbudowa centrum handlowego

Po przebudownie centrum handlowe będzie dysponowało 43 500 m2, i tym samym stanie się obiektem handlowym o znaczeniu regionalnym. Elbląskie centrum handlowe, będzie dysponowało 130 lokalami usługowymi. Ponadto, budynek zyska nową przestrzeń gastronomiczną, a zaplecze rozrywkowe galerii zostanie wzbogacone o wilosalowe kino.
Prace budowlane w ramach rozbudowy obejmują również powiększenie trzypoziomowego parkingu, który docelowo będzie miał 1200 miejsc postojowych. Za rozbudowę centrum handlowego Ogrody, odpowiada firma ACEETUM Central Europe, która działa na zlecenie dewelopera - CBRE Global Investors.

Centrum handlowe Ogrody dziś

Centrum handlowe Ogrody zostało wybudowane w 2002 roku. Inwestycja znajduje się w Elblągu przy ul. Płk. Stanisława Dąbka. Obecnie obiekt dysponuje 17 500 m2 powierzchni i mieści się w nim 55 lokali usługowych. Parking na terenie obiektu ma 900 miejsc parkingowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej