Erbud ma nowe kontrakty o prace budowlane

2011-12-08 14:24
Osiedle Alpha
Autor: Prestige Public Relations Inne osiedle mieszkaniowe budowane przez Erbud

Spółka budowlana Erbud pozyskała dwa nowe kontrakty. W ramach nowych inwestycji, wykonawca zrealizuje prace budowlane dla szpitala w Lublinie oraz dla warszawskiego dewelopera, który buduje osiedle mieszkaniowe w Trójmieście. Łączna wartość umów opiewa na ponad 50 mln złotych netto.

Spółka budowlana Erbud kończy rok z nowymi kontraktami. Wykonawca pozyskał dwie nowe umowy o roboty budowlane.
Pierwszy pozyskany kontrakt dotyczy budownictwa mieszkaniowego.

Erbud wybuduje osiedle mieszkaniowe

Warszawska spółka deweloperska "Cedrowa", rusza z budową inwestcyji mieszkaniowej w Trójmieście. Na generalnego wykonawcę inwestycji, która powstanie w Gdańsku deweloper wybrał Erbud. Umowa o prace budowlane pomiędzy stronami, została podpisana 7 grudnia. Wartość robót opiewa na 46,2 mln złotych netto.

Przeczytaj również: Erbud: ponad miliard złotych przychodów po III kwartale 2011 roku

Prace budowlane - zakres

W ramach tego kontraktu Erbud wybuduje osiedle mieszkaniowe, łącznie z lokalami usługowymi, parkingami podziemnymi i infastrukturą zewnętrzną wokół obiektu. Spółka zrealizuje prace budowlane w dwóch etapach. Pierwszy z nich, o wartości 19,2 mln złotych, rozpocznie się już 9 grudnia i zostanie on zrealizowany w ciągu 18 miesięcy. Drugi etap prac, ma zostać rozpoczęty najpóźniej po upływie 12 miesięcy od wszczęcia prac w ramach pierwszego etapu.
Zawarty kontrakt jest drugim, jaki budowlana spółka zrealizuje dla tego dewelopera. Przypomnijmy, że w latach 2004 -2005 Erbud wybudował osiedle mieszkaniowe w Warszawie, przy ul. Czerskiej. Wówczas umowa o roboty budowlane opiewała na blisko 57 mln złotych netto.

Erbud przebuduje szpital w Lublinie

Druga umowa o prace budowlane, została zawarta 8 grudnia i dotyczy modernizacji szpitala w Lublinie. W ramach realizacji Erbud zaprojektuje i wybuduje blok operacyjny dla Okręgowego Szpitala Kolejowego, przy. ul. Kruczkowskiego. Roboty obejmą przebudowanie czterech sal na bloku "B".
Prace budowlane o wartości 5,24 mln złotych netto, mają zostać zrealizowane do 31 lipca 2012 roku. Zamawiajacym jest Okręgowy Szpital Kolejowy SPZOZ w Lublinie. Warto zaznaczyć, że jest to już 20 inwestycja, jaką Erbud zrealizuje dla budownictwa szpitalnego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej