Dzień Budowlanych 2010

2010-07-14 13:54
Dzień Budowlanych 2008
Autor: Monika Czechowska, redaktor Muratorplus.pl

Podobnie jak w latach ubiegłych Związek Zawodowy "Budowlani" wraz z największymi organizacjami sektora budowlanego organizuje Centralne Uroczystości z okazji "Dnia Budowlanych 2010"> Odbędą się one 8 października w Warszawie. Uroczystości objęte są honorowym patronatem Ministra Infrastruktury.

W uroczystościach Dnia Budowlanych wezmą udział przedstawiciele Prezydenta RP, parlamentu, rządu, samorządów, instytucji naukowych, stowarzyszeń branżowych, pracodawcy oraz związkowcy.
Jak zapewnia w zaproszeniu Zbigniew Janowski, przewodniczący ZZ "Budowlani", tegoroczna uroczystość, podobnie jak poprzednie, będzie okazją do spotkania przedstawicieli różnych środowisk budowlanych, wymiany poglądów na temat sytuacji i perspektyw naszego sektora, okazją do pogłębienia integracji ludzi na co dzień zajmujących się budownictwem i decydujących o jego sprawach.
W programie organizatorzy przewidują m.in. wystąpienie Ministra Infrastruktury na temat rządowej polityki budowlanej i mieszkaniowej, wystąpienia okolicznościowe gości oraz prezentacje aktywności współorganizatorów uroczystości. Przewidywane jest także wręczenie odznaczeń osobom zasłużonym dla budownictwa.

Karta zgłoszeniowa

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej