Budowa mostu w Toruniu ma inżyniera projektu

2010-07-01 14:30
Most w Toruniu
Autor: Miejski Zarząd Dróg UM Wrocław

Warszawskie konsorcjum firm nowym inżynierem projektu dla zadania "Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi". Jeżeli nie będzie żadnych odwołań, to w lipcu zostanie podpisana umowa.

DHV Polska Sp.zo.o i Dro Konsult Sp.zo.o. - warszawskie konsorcjum zostało nowym inżynierem projektu dla zadania „Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi”. Swoją ofertę wycenili na 4 706 760 zł.

Zobacz koniecznie: Most dla Torunia (film)

-  O wyborze tej firmy zadecydowała cena, która stanowiła jedyne kryterium oceny i oczywiście zgodność oferty z wymogami określonymi w specyfikacji - mówi Barbara Tyrankiewicz, kierownik Biura Realizacji Zespołu Mostowego.

Most w Toruniu
Autor: Miejski Zarząd Dróg UM Wrocław

Do zadań Inżyniera Projektu będzie należało pełnienie nadzoru inwestorskiego, jak i rozliczanie i sprawozdawczość budowy, w tym monitoring i kontrola wykonania zadania na roboty pod względem technicznym, finansowym, organizacyjnym i czasowym.
Firma ta obecnie nadzoruje dwie największe inwestycje realizowane przez MZD w Toruniu tj. przebudowę Szosy Chełmińskiej i Szosy Lubickiej.

Jeżeli nie będzie żadnych odwołań, to w lipcu zostanie podpisana umowa. Na ich złożenie pozostali uczestnicy postępowania mają 10 dni.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej