BUDMA 2021 przeniesiona z lutego na listopad!

BUDMA 2021
Autor: MTP BUDMA 2021 - nowy termin

Jubileuszowa 30. BUDMA 2021, w związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, po konsultacjach została przeniesiona z terminu 2-5 lutego na 23-26 listopada 2021. W lutym odbędą się natomiast planowo konferencje od jakiegoś czasu corocznie towarzyszące BUDMIE. Sprawdź, jakie konferencje odbędą się w lutym zamiast BUDMY.

Po zmianie terminu, 30. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, a także Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH, odbędą się 23-26 listopada 2021. Jak informują organizatorzy, tematyka targów zostanie dodatkowo wzbogacona o Targi Branży Szklarskiej GLASS oraz Targi Branży Kamieniarskiej STONE.

W terminie wcześniej przewidzianym na organizację targów BUDMA i WINDOOR-TECH (2-5.02.2021), zaplanowane są dwie  konferencje (w wersji hybrydowej lub online). 

  • Forum Gospodarcze Budownictwa „BUILD 4 FUTURE” – 1-2 lutego
  • Forum Designu i Architektury „D&A” – 5-6 lutego

Wkrótce organizatorzy przekażą więcej informacji o tych konferencjach. 

Przypomnijmy, że BUDMA 2020 zgromadziła blisko 1000 wystawców z ponad 30 krajów, targi odwiedziło 46 tysięcy fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów, którzy szukali nowości produktowych, wiedzy i okazji biznesowych. Targom towarzyszyły targi maszyn i sprzętu budowlanego INTERMASZ, targi technologii i materiałów dla budownictwa infrastrukturalnego INFRATEC oraz targi branży kominkowej KOMINKI. 

Bieżących komunikatów można szukać na stronie BUDMY

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej