BIM DAYS 2020 – Cyfrowa Budowa 4.0. Wirtualna konferencja Autodesk

2020-09-29 14:13 czem
BIM DAYS 2020
Autor: Autodesk BIM DAYS 2020 tylko wirtualnie

Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury i budownictwa? Czy BIM w Polsce się opłaca? Jak wykorzystać BIM w procesie projektowania konstrukcji i planowania realizacji obiektu? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnej edycji BIM DAYS w dniach 5-9 października 2020 . W tym roku spotkanie zostanie przeprowadzone w formule online.

W ramach tegorocznej konferencji organizatorzy zaplanowali podczas pięciu dni 30 sesji tematycznych. Warto podkreślić, że aż dwunastu klientów Autodesk (m.in. Budimex, Dom Development, Mostostal, Skanska, Strabag, Tétris Polska i Warbud) zaprezentuje w trakcie konferencji swoje doświadczenia. To bardzo cenny punkt w programie BIM DAYS 2020, bo najlepiej o BIM z (ang. Building Information Modeling) rozmawiać praktycznie. BIM to koncepcja, która wkroczyła z sukcesem na budowy, bo całkowicie zmieniła podejście do projektowania, realizacji inwestycji i zarządzania budynkiem. BIM, czyli modelowanie informacji, umożliwia ciągły i natychmiastowy dostęp do bieżących informacji o projekcie i wszystkich kosztach. 

Organizatorzy zapewniają, że chociaż BIM DAYS 2020 odbędą się online, to w dalszym ciągu oprócz licznych prelekcji i prezentacji narzędzi, jest  to szansa na networking branży architektoniczno-budowlanej i poznanie kluczowych osób zaangażowanych w rozwijanie metodologii BIM w Polsce.

Do udziału w wirtualnej konferencji Autodesk zaprasza wszystkich uczestników rynku architektoniczno-budowlanego: architektów, konstruktorów, instalatorów, wykonawców, deweloperów, inwestorów publicznych i prywatnych oraz przedstawicieli administracji i instytucji rynku architektonicznego i budowlanego.

Konferencja Autodesk BIM DAYS 2020 | Cyfrowa Budowa 4.0 już od 5-9 października 2020. REJESTRACJA

Patroni instytucjonalni konferencji: Europejskie Centrum Certyfikacji BIM, Polski Związek Firm Deweloperskich, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Proptech Foundation, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP. Sponsorzy Złoci: Dell, HTC. Sponsor: TPI. Partnerzy Autodesk: AEC Design, Arkance Systems Poland, Cadsoft, CADVISION PANOVA Group, Graitec, Man and Machine, MAT, Procad, Tech Data.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej