Barlinek ma nowe logo

2011-04-19 14:56
System Barclick - złącze powoduje, że ułożoną podłogę można w prosty sposób zdemontować i ułożyć powtórnie w innym miejscu
Autor: Barlinek SA System Barclick - złącze powoduje, że ułożoną podłogę można w prosty sposób zdemontować i ułożyć powtórnie w innym miejscu.

Polski producent naturalnych podłóg drewnianych zmienia identyfikację wizualną.

- Decyzja o zmianie logotypu wyniknęła z chęci odświeżenia wizerunku marki. Nowoczesność oraz podążanie za najnowszymi trendami, którymi kierujemy się przy tworzeniu naszych produktów, ma swoje odzwierciedlenie również w naszej identyfikacji wizualnej- mówi Przemysław Hopfer, Sales Support & Marketing Director Barlinek S.A. Nowe logo powstało w oparciu o dotychczasowe, zachowując przy tym pierwotną kolorystykę. Zmieniony został aspekt graficzny. Obecny znak jest bardziej dynamiczny. Nowe logo zaprojektowało STUDIO DN Design Group.

Zobacz także: Pelety Barlinka z nową europejską normą

-W przypadku prac nad nową identyfikacją wizualną silnych i znanych marek, takich jak Barlinek należy pamiętać, żeby zmiany były widoczne, ale żeby nie zaburzyły rozpoznawalności marki. Modyfikacja musi być przemyślana i zawierać pomost pomiędzy starym i nowym wizerunkiem- mówi Joanna Roszkowska, Prezes STUDIO DN Design Group.

Nowa szata graficzna została oficjalnie przedstawione 16 kwietnia, podczas spotkania z partnerami handlowymi. Aktualnie nowe logo widnieje m.in. na produktach z najnowszej life-stylowej kolekcji podłóg drewnianych, a niebawem pojawi się również na serii „Deska YOUNG” - nowatorskiej linii podłóg dedykowanych do pokoi dziecięcych.

Nowe logo Barlinek
Autor: Barlinek SA
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej