Webinar: Pozwolenie na budowę i zgłoszenie robót budowlanych - co załatwimy online

Dom z prefabrykatów drewnianych
Autor: Grupa Danwood Holding Dom z prefabrykatów drewnianych

Zapraszamy na bezpłatny webinar pod patronatem Warszawskiego Oddziału PZiTB. Podczas webinaru 22 czerwca, o godzinie 11, poruszymy tematy obowiązkowej dokumentacji w procedurach administracyjnych oraz opowiemy jak wygląda w tej chwili proces cyfryzacji. Webinar odbędzie się jako prolog akcji "Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu". Dzień otwarty zaplanowano na 25 września.

Nowelizacja Prawa budowlanego wprowadziła istotne zmiany do statusu projektu budowlanego. Podczas bezpłatnego webinaru spróbujemy podsumować jak obecnie wygląda procedura administracyjna uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót budowlanych.

Nasz ekspert będzie mógł odpowiedzieć również na pytania uczestników webinaru.

Webinar jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować.

Webinar odbędzie się jako prolog akcji "Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu". Dzień Inżyniera Budownictwa zaplanowany jest na 25 września. Jego pomysłodawcami są Mariusz Okuń i Radosław Sekunda z PZiTB. Akcja jest pomyślana tak, aby każdy mógł zgłosić się do wybranego punktu konsultacyjnego w swojej okolicy np. w siedzibie okręgowej izby inżynierów budownictwa, w wybranych PINB-ach i innych urzędach. Będzie można uzyskać informacje dotyczące m.in. zakupu działki, procedur związanych z budową domu, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, jakie zostaną wykorzystane.

Na spotkania mogą również zgłaszać się właściciele budynków, które wymagają modernizacji, przebudowy lub generalnego remontu, bądź ich zarządcy. Zdecydowanie polecamy!

Agenda webinaru 22 czerwca, godzina 11
  • Nowelizacja Prawa budowlanego - najważniejsze zmiany, w tym zmiany w zakresie definiowania obszaru oddziaływania obiektu
  • Wymagania dot. projektu budowlanego. Jakie dokumenty wymagane do uzyskania pozwolenia na budowę lub zgłoszenia budowy domu jednorodzinnego
  • Rozporządzenie w sprawie formy projektu
  • Zmiany w zakresie sprawdzania projektu budowlanego
  • Cyfryzacja w budownictwie, czyli co można załatwić online obecnie i co można będzie załatwić od lipca 2021
Webinar poprowadzi
Rafał Dybicz
Rafał Dybicz

Rzeczoznawca budowlany PSRiBS, biegły sądowy, specjalista w zakresie zarządzania projektami budowlanymi, tworzenia i zarządzania budżetem i kontroli kosztów, a także nadzoru nad realizacją prac budowlanych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej