Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wykończenie ścian, stropów

INSIDE S.J.
INSIDE S.J.
ul. Marszałkowska 3/5
00-624 Warszawa
tel. 0 22 825 48 63, 825 60 57
faks 0 22 825 48 63, 825 60 57
www.inside.pl
inside@inside.pl

GUSTAFS to akustyczne okładziny sufitowe i ścienne, DURLUM to podwieszane sufity metalowe, szklane, oświetlenie, KEMMLIT ścianki, kabiny, szafki sanitarne. DALHEM PANEL to listwowe fornirowane sufity, ściany, a ORANIT sufity drewniane.

Gustafs Panel System - fornirowane panele ścienne i sufitowe

Tagi:
akustyka
,
Dalarna AB
,
Gustafs Inredningar
,
gustafs panel system
,
Inside
,
izolacja akustyczna
,
okładziny akustyczne
,
okładziny ścienne
,
okładziny sufitowe
,
panele akustyczne
,
panele fornirowane
,
sufit podwieszany
,
sufity podwieszane

Firma Gustafs Inredningar i Dalarna AB mieści się około 200 km na północny wschód od Sztokholmu. Już od wczesnych lat siedemdziesiątych firma Gustafs produkuje fornirowane panele ścienne i sufitowe.

Wprowadzony do sprzedaży w 2000 roku - Gustafs Panel System® to ekskluzywny produkt spełniający najwyższe wymagania estetyczne i techniczne. Wraz ze wzrostem zainteresowania drewnem jako materiałem do wykończenia wnętrz, rośnie popularność produktów Gustafs na całym świecie. W Polsce produkty Gustafs obecne są od 1997 roku.
Wyłącznym dystrybutorem Gustafs Panel System® w Polsce jest firma INSIDE S.J.

Fot.: INSIDE S.J.

Panele Gustafs są ekskluzywnym materiałem wykończeniowym wnętrz, stosowanym zarówno do wykończenia ścian wewnętrznych jak i sufitów

Panele posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do stosowania ich we wnętrzach budynków użyteczności publicznej. Spełniają wysokie wymogi technologiczne jak również estetyczne i ekologiczne.
Łączą w sobie szereg właściwości technicznych takich jak:

  • Właściwości ognioodporne
  • Właściwości akustyczne
  • Właściwości wytrzymałościowe
  • Stabilność wymiarowa

oraz wiele innych, które sprawiają, że produkt spełnia najwyższe oczekiwania użytkowników.


Dzięki pokryciu powierzchni fornirem drewnianym oraz drewnianej krawędzi panele nadają wnętrzom niepowtarzalny wygląd niezależnie od przyjętej konwencji stylistycznej. Dzięki zastosowaniu paneli GUSTAFS wnętrza uzyskają ponadczasowy wygląd i elegancję.

W pełni opracowana technologia montażu na systemie profili aluminiowych CAPAX gwarantuje wysoką jakość połączeń paneli, a zastosowanie na brzegach paneli listwy z litego drewna pozwala na stosowanie fug otwartych o różnej szerokości.
Gustafs Panel System® to profesjonalny system paneli ściennych i sufitowych. Wybierając panele Gustafs stworzą Państwo bezpieczne, prestiżowe wnętrza o znakomitej akustyce. Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

Galeria
Pokaz slajdów:

Lista Realizacji Gustafs Panel System® w Polsce

POWIERZCHNIE

Rysunek i wybarwienie drewna zależą nie tylko od gatunku drewna, ale również od warunków klimatycznych w jakich drzewo się rozwijało. Dlatego też, w okleinach naturalnych często przebieg słojów jest nieregularny ukazując w zamian subtelny urok drewna.

Fot.: INSIDE S.J.

Istnieje czasem potrzeba zastosowania paneli o powierzchniach drewnianych takich gdzie rysunek drewna jest powtarzalny. W takich przypadkach warto zastosować panele obłożone fornirem modyfikowanym. W ofercie Gustafs Panel System® znajdą Państwo paletę fornirów Gemini®, które zaspokoją najbardziej wyrafinowane gusta. Gemini® to specjalnie modyfikowane okleiny drewniane gwarantujące utrzymanie jednolitego wzoru usłojenia i barwy paneli.

Fot.: INSIDE S.J.

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: