Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wykończenie ścian, stropów

BAUFLOOR® Creativo – dekoracyjna masa wykończeniowa do podłóg i ścian

Tagi:
Bautech
,
beton
,
wykończenie ścian

BAUFLOOR® Creativo – jeden z systemów marki BAUTECH® Futura, to zestaw mikrobetonu i nowoczesnych polimerów umożliwiający betonowe wykończenie podłóg i ścian w oryginalnych wzorach i różnych kolorach.

BAUFLOOR® Creativo jest cienkowarstwowym systemem wykończeniowym posadzek i ścian, zawierającym polimery, twarde kruszywa, wysokosprawne mikrocementy oraz odpowiednie domieszki i pigmenty.
To wszechstronna i uniwersalna masa wykończeniowa, która może być stosowana nie tylko na podłagach i ścianach, ale także sufitach, powierzchniach mebli i stałych elementów zabudowy. Betonową masę można nakładać na różnego typu podłoża: drewno, płytki ceramiczne, materiały drewnopochodne, płyty gipsowo-kartonowe, jak również beton. Produkt może być stosowany zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, w tym kuchni i łazience, a także użyteczności publicznej czy komercyjnych, jak sklepy, restauracje, hotele, biura, kluby oraz ośrodki spa czy baseny.

BAUFLOOR® Creativo jest masą przeznaczną do wykańczania nie tylko ścian czy podłóg w nowo budowanych obiektach, ale również renowacji powierzchni. Polecana do nakładania w 2-3 milimetrowych warstwach nie powoduje powstawania niekorzystnych różnic w poziomie podłóg w poszczególnych pomieszczeniach. Masa tworzy trwałe, odporne na wodę i efektowne wykończenie powierzchni, z możliwością ręcznego formowania wzorów.

BAUFLOOR® Creativo daje efektowne wykończenie posadzki, która jest trwała, nie pyli, jest łatwa do utrzymania w czystości i antypoślizgowa
BAUFLOOR® Creativo daje efektowne wykończenie posadzki, która jest trwała, nie pyli, jest łatwa do utrzymania w czystości i antypoślizgowa
Fot.: BAUTECH

Aranżacja sypialni z podłogą z betonowej masy
Aranżacja sypialni z podłogą z betonowej masy
Fot.: BAUTECH

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: