Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Instalacje wodne

Głębokie umywalki, proste, drewniane meble łazienkowe. Nowa kolekcja ceramiki sanitarnej Coram

Tagi:
bidety
,
ceramika sanitarna
,
Coram Poland
,
meble łazienkowe
,
umywalki łazienkowe

Głębokie umywalki łazienkowe, proste, drewniane meble podumywalkowe, bidety i miski wc – to produkty z nowej kolekcji ceramiki sanitarnej Coram Poland. Ceramika Catino to połączenie tradycji ze współczesnością. Minimalistyczne formy bardzo dobrze wpisują się w nowoczesną przestrzeń. Serię ceramiki łazienkowej Catino wyróżnia prostota, subtelność materiałów. Ceramika  przygotowana została w wersji stojącej oraz podwieszanej. Kolekcję zaprojektował włoski designer Emanuele Pangrazi.

Ceramika sanitarna Catino przygotowana została w wersji stojącej oraz podwieszanej. W wersji stojącej bidet i miska w.c. mają wymiary 42x54x50 cm, w wersji podwieszanej: 42x52x47 cm. Ofertę uzupełnia dopasowana kształtem deska sedesowa w wersji klasycznej oraz z systemem wolnego opadania.

W serii Catino dostępnych jest 5 modeli ceramicznych umywalek łazienkowych: w wersji stawianej proponowane są modele o szerokości 42, 60 i 80 cm. Wysokie na 35 cm umywalki najkorzystniej prezentują się w towarzystwie naściennej baterii podtynkowej. Dwie pozostałe umywalki w serii to modele o szerokości 60 oraz 80 cm i wysokości 18 cm, przeznaczone do montażu naściennego.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: