Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Inwestycje mieszkaniowe

Małe Naramowice nominowane do Nagrody SARP

Tagi:
Echo Investment
,
Małe Naramowice
,
mieszkania
,
osiedle
,
Poznań
,
SARP

Osiedle Małe Naramowice Rynek wyróżnione przez Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Zrealizowane przez Echo Investment osiedle Małe Naramowice Rynek przy ul. Rubież w Poznaniu otrzymało nominację do Nagrody SARP Roku 2008.
Stowarzyszenie Architektów Polskich od kilkudziesięciu lat przyznaje Nagrodę Roku za najlepszy obiekt architektoniczny. Z nadesłanych zgłoszeń nominowano tylko pięć projektów wybudowanych ze środków prywatnych. Wśród nich znalazł się kompleks mieszkaniowy, Osiedle Naramowice Rynek, realizowany przy ul. Rubież w Poznaniu. Jury wzięło pod uwagę jakość architektury, świeże spojrzenie i nowoczesne podejście do gospodarowania przestrzenią.

Małe Naramowice to harmonijnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe o zróżnicowanej architekturze położone przy ul. Rubież w Poznaniu.
Małe Naramowice to harmonijnie zaprojektowane osiedle mieszkaniowe o zróżnicowanej architekturze położone przy ul. Rubież w Poznaniu.
Fot.: materiały od: Echo Investment

Centralną częścią osiedla Małe Naramowice jest Rynek. Jego pierzeje tworzą kolorowe, frontowe elewacje budynków. Całość terenu została potraktowana jako uporządkowany ogród. Dopełnieniem są starannie dopracowane detale, mała architektura, użyte materiały i kolory, a przede wszystkim roślinność.
W budynkach zlokalizowanych w Rynku i przylegających uliczkach dostępne są wygodne mieszkania z przeszklonymi werandami, loggiami, balkonami i tarasami. Znajdują się tam również atrakcyjne lokale dwupoziomowe położone na ostatnich kondygnacjach. Powierzchnie zaprojektowanych mieszkań wynoszą od 40 m2 do 216 m2, a dzięki zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym możliwa jest łatwa zmiana położenia ścian działowych, a także łączenie lokali. Na parterach budynków Rynku znajdują się lokale usługowe o zróżnicowanej powierzchni: od ok. 19 m2 do 400 m2.

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: