Wykończenie łazienki - wodoodporna płyta budowlana Ultrament

2016-10-12 9:37
zabudowa wanny
Autor: Ultrament Zabudowa owalnej wanny przy użyciu płyt budowlanych Flex

Płyta budowlana marki Ultrament przeznaczona jest do wykańczania tzw. mokrych pomieszczeń, przede wszystkim łazienek. Można ja wykorzystać do wyrównywania ścian i podłóg, budowy sufitów podwieszanych, półek, blatów, a także zabudowy wanien oraz instalacji wod-kan.

Konstrukcja płyty budowlanej Ultrament to rdzeń z polistyrenu ekstrudowanego (XPS) oraz powłoka mineralna z wtopioną siatką z włókna szklanego. Dzięki takiej budowie jest całkowicie odporna na wodę, a także grzyby.
Płyta budowlana Ultrament jest łatwa w obróbce i wytrzymała. Dobrze sprawdza się w wykończeniu łazienek czy kuchni - jako podłoże pod płytki ceramiczne (również w przypadku brodzika posadzkowego), tynki, szpachle, farby, kleje. Nie wymaga stosowania podkładów oraz gruntowania.

Standardowa płyta budowlana Ultrament występuje w dwóch wymiarach: 1200x600 mm oraz 2600x600 mm, a także szerokim zakresie grubości (od 4 do 50 mm). Dodatkowo dostępne są gotowe profile narożnikowe do zabudowy rur oraz płyta budowlana Flex z nacięciami umożliwiającymi budowę zaokrąglonych kształtów. Nowością są również specjalne płyty brodzikowe z odpływem liniowym i punktowym oraz uniwersalny zestaw do zabudowy stelaży WC.

płyty budowlane
Autor: Ultrament Płyty budowlane Ultament

Wykończenie łazienki - zatosowanie płyt budowlanych Ultrament

płyty budowlane do wykończenia łazienki
Autor: Ultrament Możliwości zastosowania w łazience płyt Ultrament
Łazienka wykończona płytami budowlanymi
Autor: Ultrament Łazienka wykończona płytami budowlanymi - efekt końcowy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej