Pomysł na łazienkę. Nowe płytki ceramiczne My Way Grupy Paradyż - zdjęcia aranżacji

2013-06-18 14:03
paradyż my way płytki ceramiczne
Autor: Grupa Paradyż Kolekcja płytek ceramicznych Etezje marki My Way Grupy Paradyż

Po premierach na liczących się targach zagranicznych producenci plytek ceramicznych pokazują nowości, które zostaną wprowadzone na rynek polski w bieżącym roku. Grupa Paradyż proponuje nowe wymiary płytek ceramicznych marki My Way i podpowiada pomysły na łazienkę pokazując aranżację przygotowane przez architektów wnętrz.

Jak co roku Grupa Paradyż przedstawia nowości które zostaną wprowadzone na rynek. Najwięcej nowych kolekcji będzie miała marka My Way. Poza nowymi kolekcjami marka My Way dostępna będzie również w nowym wymiarze 25 x 75 cm.

W aranżacjach łazienek w dalszym ciągu króluje szarość, biel i beż. Natomiast kolorowe dodatki proponowane przez Paradyż są w kolorach fioletu, czerwieni, złota. Są one widoczne praktycznie we wszystkich kolekcjach płytek. Trend retro wykorzystany został w kolekcji Etezje i Meltemi, a modne powierzchnie strukturalne w kolekcjach Zonda i Etezje.

Pomysł na promocję płytek Grupy Paradyż to pokazanie aranżacji łazienek przygotowanych przez architektów wnętrz. Zdjęcia prezentują płytki ceramiczne w aranżacjach w różnych stylach: od minimalistycznego po buduarowy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej