Kolekcja dekorów Opp! - dekoracje ścienne w dużych formatach

2015-09-08 15:46
dekor na ścianę
Autor: Ceramstic Dekor Opp! Black Diamond

Kolekcję płytek ceramicznych z serii Opp! marki Ceramstic zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami w dekoracji ścian, w których liczą się wzory geometryczne, strukturalne i wyrazista ornamentyka. Nowym dekorom nadano efektowny format 30x90 cm.

Bazowe płytki ceramiczne kolekcji Opp! to zestawienie czerni i bieli. Kolekcje uzupełniają zróżnicowane stylistycznie dekory o wyrazistych kolorach i wzorach, także tych strukturalnych, z efektem 3D.

Wśród dekoracji ściennych Opp! 90x30 mamy dekory Multicolor w trzech wersjach kolorystycznych: Fuchsia, Aquamarine i Violet z delikatnie lustrzanymi elementami w kształcie trójkątów.

dekoracje ścienne z płytek ceramicznych
Autor: Ceramstic Dekoracje ścienne Opp! Multicolor

Wzory dekorów Royal zaczerpnięto z kolei z tradycji hiszpańskiej. Wielkoformatowe płytki dają wrażenie mozaiki złożonej z misternie zdobionych elementów w różnych rozmiarach i deseniach. Płytki ceramiczne dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: czerni, czerwieni oraz w odcieniach ciemnego błękitu.

dekor ścienny
Autor: Ceramstic Dekor ścienny Opp! Royal Blue

Ciekawą propozycją do aranżacji łazienek są płytki ceramiczne Opp! Lace o wzorze przywodzącym na myśl misterną koronkę. Płytki mają strukturalną powierzchnię i efektownie odbijają światło.

dekoracja ścienna
Autor: Ceramstic Dekor ścienny Opp! Lace Black

Płytki Opp! Origami wyróznia wzór przypominający pozaginaną kartkę papieru. Efekt podkreśla naprzemienne połączenie matowych i lustrzanych płaszczyzn. Dekory Opp! Origami dostępne są w dwóch wersjach: jednobarwnej - White oraz Aquamarine, ozdobionej sylwetkami papierowych ptaków.

dekoracje ścienne
Autor: Ceramstic Płytka Opp! Origami

Dekory Opp! Black Diamond oraz Opp! Flexi to najbardziej uniwersalne oblicze kolekcji. Głęboka czerń i wysoki połysk podkreślają geometryczną strukturę płytek. Opp! Black Diamond składa się z wypukłości w odcieniu czerwonym, przypominających szlachetne kamienie. Opp! Flexi to plastyczna powierzchnia złożona z drobnych zagłębień rozpraszających światło.

dekoracyjna płytka ceramiczna
Autor: Ceramstic Dekor Opp! Flexi
biało-czarna aranżacja łazienki
Autor: Ceramstic Aranżacja łazienki z wykorzystaniem dekorów Opp! Black Diamond
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej