Kolekcja dekorów Opp! - dekoracje ścienne w dużych formatach

2015-09-08 15:46
dekor na ścianę
Autor: Ceramstic Dekor Opp! Black Diamond

Kolekcję płytek ceramicznych z serii Opp! marki Ceramstic zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami w dekoracji ścian, w których liczą się wzory geometryczne, strukturalne i wyrazista ornamentyka. Nowym dekorom nadano efektowny format 30x90 cm.

Bazowe płytki ceramiczne kolekcji Opp! to zestawienie czerni i bieli. Kolekcje uzupełniają zróżnicowane stylistycznie dekory o wyrazistych kolorach i wzorach, także tych strukturalnych, z efektem 3D.

Wśród dekoracji ściennych Opp! 90x30 mamy dekory Multicolor w trzech wersjach kolorystycznych: Fuchsia, Aquamarine i Violet z delikatnie lustrzanymi elementami w kształcie trójkątów.

dekoracje ścienne z płytek ceramicznych
Autor: Ceramstic Dekoracje ścienne Opp! Multicolor

Wzory dekorów Royal zaczerpnięto z kolei z tradycji hiszpańskiej. Wielkoformatowe płytki dają wrażenie mozaiki złożonej z misternie zdobionych elementów w różnych rozmiarach i deseniach. Płytki ceramiczne dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych: czerni, czerwieni oraz w odcieniach ciemnego błękitu.

dekor ścienny
Autor: Ceramstic Dekor ścienny Opp! Royal Blue

Ciekawą propozycją do aranżacji łazienek są płytki ceramiczne Opp! Lace o wzorze przywodzącym na myśl misterną koronkę. Płytki mają strukturalną powierzchnię i efektownie odbijają światło.

dekoracja ścienna
Autor: Ceramstic Dekor ścienny Opp! Lace Black

Płytki Opp! Origami wyróznia wzór przypominający pozaginaną kartkę papieru. Efekt podkreśla naprzemienne połączenie matowych i lustrzanych płaszczyzn. Dekory Opp! Origami dostępne są w dwóch wersjach: jednobarwnej - White oraz Aquamarine, ozdobionej sylwetkami papierowych ptaków.

dekoracje ścienne
Autor: Ceramstic Płytka Opp! Origami

Dekory Opp! Black Diamond oraz Opp! Flexi to najbardziej uniwersalne oblicze kolekcji. Głęboka czerń i wysoki połysk podkreślają geometryczną strukturę płytek. Opp! Black Diamond składa się z wypukłości w odcieniu czerwonym, przypominających szlachetne kamienie. Opp! Flexi to plastyczna powierzchnia złożona z drobnych zagłębień rozpraszających światło.

dekoracyjna płytka ceramiczna
Autor: Ceramstic Dekor Opp! Flexi
biało-czarna aranżacja łazienki
Autor: Ceramstic Aranżacja łazienki z wykorzystaniem dekorów Opp! Black Diamond
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej