All in white - kolekcja białych płytek ceramicznych do łazienki i kuchni

2015-03-27 11:07
aranżacja białej łazienki
Autor: Grupa Tubądzin Płytki ceramiczne z kolekcji All in white

All in white to najnowsza kolekcja płytek ceramicznych, ściennych i podłogowych, Grupy Tubądzin. Płytki ceramiczne polecane są przede wszystkim do łazienek i kuchni. Dla wszystkich płytek z kolekcji wspólny jest kolor - biały. Różnią je natomiast faktura i wzory.

Grupa Tubądzin postawiła w tym sezonie na niemal ascetyczne wnętrza spowite bielą. Biała kolekcja płytek ceramicznych nie jest jednak monotonna, a zdobiona oryginalnymi fakturami. Na płytkach ceramicznych All in white pojawiają się organiczne wzory zaczerpnięte z natury. Jedne przywodzą na myśl plaster miodu, inne fale rzeki. W skład serii wchodzą także płytki inspirowane cegłą. Uzupełnieniem kolekcji są płytki ceramiczne, z których można ułożyć rodzaj czarno-białej fotografii z efektem 3D, przedstawiającej alejkę parkową.
Choć płytki ceramiczne All in white polecane są do aranżacji łazienki i kuchni, można je wykorzystać do aranżacji każdego innego pomieszczenia, np. salonu, sypialni, holu.

Kolekcja płytek ceramicznych All in white:
Płyki podłogowe, gresowe: białe i szare (598x598 mm, gr. 11 mm), mrozoodporne, klasa ścieralności III i IV, antypoślizgowość R9
Płytki ścienne gładkie, matowe: białe i szare (598x298 mm, gr. 10 mm)
Płytki ścienne fakturowane (5 dostępnych wzorów): białe (598x298 mm, gr. 10 i 12,8 mm)
Płytka ścienna imitująca cegłę: biała (237x78 mm, gr. 10 mm)
Mozaika: biała i szara (306x282 mm, gr. 10 mm)
Obraz ścienny: 14- (1198x2098 mm) lub 42-elementowy (3598x2098 mm)

obraz z płytek ceramicznych
Autor: Grupa Tubądzin Kolekcję All in white urozmaicają płytki ceramiczne, z których można ułożyć na ścianie biało-czarny obraz przedstawiający aleję parkową
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej