Praktyczne kompendium wiedzy o wentylacji

2009-02-25 8:32

Firma Dospel, z myślą o usprawnieniu pracy instalatorów systemów wentylacji, przygotowała Vademecum. Publikacja pomoże wszystkim zainteresowanym być na czasie z najnowszymi technologiami w dziedzinie wentylacji.

Vademecum zawiera między innymi dokładne opisy urządzeń, drobiazgowe wskazówki dotyczące ich montażu oraz dodatkowych akcesoriów, a także zalecenia eksploatacyjne. Szczegółowe objaśnienia wzbogacone o ilustracje pomogą zgłębić nie tylko arkana mechaniki działania urządzeń, lecz także obsługiwania automatyki. Czytelny układ Vademecum pozwala na szybkie odnalezienie informacji na temat urządzeń takich jak centrale wentylacyjne, nagrzewnice oraz systemy dystrybucji ciepła. 
Dzięki vademecum instalator będzie mógł sprawniej stworzyć kompletny projekt instalacji wentylacyjnej w dowolnym budynku i zaprogramować parametry jej działania w zależności od konkretnych wymagań. Tradycyjna wentylacja to jednak nie wszystko. Obecne trendy w budownictwie wyznaczają ścieżkę ekologicznego projektowania domów. Tu z pomocą przychodzi trzeci rozdział Vademecum mówiący o odnawialnych źródłach energii i systemie GWC Max.
Przewodnik będzie rozprowadzany przede wszystkim w trakcie szkoleń organizowanych przez firmę Dospel dla instalatorów central wentylacyjnych. Spotkania będą się odbywać na terenie całej Polski już od lutego 2009 r.

Praktyczne kompendium wiedzy o wentylacji
Autor: Dospel Sp. z o.o.
Praktyczne kompendium wiedzy o wentylacji
Autor: Dospel Sp. z o.o.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej