Oczyszczacz powietrza AP BIO nie tylko do oczyszczania, ale i odkażania powietrza w pomieszczeniu

2020-12-04 6:24
oczyszczacze powietrza AP BIO
Autor: FläktGroup Innowacyjna gama oczyszczaczy powietrza AP BIO to skuteczny sposób na zapobieganie transmisji wirusów i bakterii z powietrza w niemal każdym środowisku zamkniętym

Oczyszczacz powietrza AP BIO to skuteczny sposób zwalczania wirusów i bakterii przenoszonych drogą powietrzną w niemal każdym zamkniętym środowisku. Rewolucyjna technologia filtracji AirFend zastosowana w oczyszczaczu AP BIO dezaktywuje prawie 99,995% wirusów i bakterii, w tym Sars-CoV-2. Producentem urządzenia jest FläktGroup.

Oczyszczacz powietrza AP BIO to jedyne rozwiązanie do biodekontaminacji, wyposażone w filtry ePM1 50% (F7) i wysoce skuteczne HEPA H14, oczyszczające powietrze również z kurzu i innych cząstek. Wentylatory EC sprawiają, iż proces oczyszczania powietrza odbywa się w sposób aktywny w przeciwieństwie do spotykanych rozwiązań pasywnych.

Oczyszczacz powietrza AP BIO dostępny jest w 3 wersjach, w zależności od mocy: 500, 1000 oraz 2400 m³/h przepływu powietrza. Co ważne, to mobilne urządzenie, które można łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Oczyszczacz AP BIO jest łatwy w instalacji oraz obsłudze. Jego skuteczność potwierdzona jest certyfikatem, zgodnie z normą EN14476 + A2-07-2019.

Jak działa oczyszczacz AP BIO?

Innowacyjna technologia, którą zastosowano w w tym urządzeniu umożliwia oczyszczanie powietrza w komorze niskiego ciśnienia zawierającej aktywny proszek do biodekontaminacji (AirFend™) o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych i wirusobójczych. AirFend™ aktywnie eliminuje SARS-CoV-2 oraz szereg innych rodzin wirusów. Ta naturalna mieszanka składająca się z nietoksycznych substancji roślinnych jest aktywowana w opatentowanym procesie elektrobiologicznym. Urządzenie wyposażone jest w 2 bariery filtracyjne:

  • pierwsza - bariera filtracyjna 50% ePM1 (F7), która wyłapuje cząsteczki i drobnoustroje,
  • druga - HEPA H14 (filtr absolutny), która jest dodatkowo impregnowana naturalną substancją biodekontaminującą AirFend™ w postaci proszku, dezaktywuje wirusy i bakterie.

Gdzie można stosować oczyszczacz AP BIO?

Oczyszczacz powietrza AP BIO sprawdzi się przede wszystkim w placówkach medycznych - nie generuje ozonu i nie działa drażniąco na drogi oddechowe. Tak naprawdę jednak może być stosowany wszędzie. Może być stosowany w przestrzeniach publicznych i komercyjnych, jak: biura, siłownie, sklepy i restauracje, także w szkołach czy przedszkolach. Dzięki kompaktowym wymiarom i kółkom ułatwiającym przemieszczania oczyszczacza z pomieszczenia do pomieszczenia, AP BIO jest elastycznym rozwiązaniem, które można dostosować do różnych potrzeb.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej