Promocja Shell na paliwo od 3 lipca. Taniej w wakacje, ale tylko w wybrane dni

2023-07-04 11:23
Shell Kąty Wrocławskie
Autor: materiały prasowe

Sieć Shell, podobnie jak inne stacje, przygotowała promocje na paliwo i znane są już warunki, na jakich będzie można zatankować taniej na stacjach tej sieci. Wakacyjna promocja ruszyła 3 lipca i będzie obowiązywać do końca sierpnia 2023. Promocja na paliwo Shell różni się od konkurencyjnych sieci. Nie zatankujemy też taniej na Shellu codziennie.

Spis treści

  1. Od kiedy promocja na paliwo na Shell?
  2. Kiedy na Shell zatankujemy taniej?
  3. Warunki promocji na paliwa Shell

Od kiedy promocja na paliwo na Shell?

Promocja na stacjach Shell obowiązuje od 3 lipca do 31 sierpnia 2023. Różni się ona jednak od promocji na stacjach konkurencyjnych. Orlen przygotował promocję dla uczestników swojego programu lojalnościowego Vitay.

Wakacyjna promocja jest też już na stacjach BP. W zeszłym roku promocje wakacyjne na paliwo cieszyły się dużym zainteresowaniem. Znamy też już szczegóły promocji wakacyjnej na stacjach Circle K.

Kiedy na Shell zatankujemy taniej?

Z promocji na stacjach Shell skorzystamy tylko w wybrane dni. Akcja promocyjna nosi nazwę Wtorki i Czwartki z Shell V-Power i w ten sposób Shell zachęca klientów do wypróbowania, a następnie regularnego korzystania z paliw premium Shell V-Power 95 oraz Shell V-Power Diesel. 

Zatem każdy kto przyjedzie na stację Shell będzie mógł taniej tankować paliwa Shell V-Power 95 we wtorek lub Shell V-Power Diesel w czwartek. 

Warunki promocji na paliwa Shell

Aby zachęcić klientów do zakupu we wtorki oraz w czwartki paliw premium Shell obniża ceny tych paliw do poziomu ceny paliw podstawowych Shell FuelSave: we wtorki obniża cenę Shell V-Power 95, a w czwartki - Shell V-Power Diesel.

We wtorki paliwo Shell V-Power 95 dostępne jest w cenie paliwa podstawowego Shell FuelSave 95, a w czwartki Shell V-Power Diesel w cenie paliwa podstawowego Shell FuelSave Diesel.

I choć to tylko wybrane dni i tylko wybrane paliwa, to jednak obecne ceny paliw na stacjach w Polsce zachęcają do skorzystania z promocji wakacyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej