Rozwiązania dla architektury i budownictwa

2007-11-13 5:11

Autodesk, Inc. (NASDAQ: ADSK) wprowadził na rynek Autodesk® Architectural Desktop 2004. Jest to rozwiązanie dedykowane dla architektury i budownictwa, oparte na platformie AutoCAD 2004. Program oferuje zaawansowane narzędzia do modelowania oraz tworzenia dokumentacji w budownictwie.

Nowe funkcje pozwalają na tworzenie prac wyższej jakości, zwiększenie szybkości i produktywności oraz redukcję kosztów przygotowania projektu. Wprowadzana wersja zawiera m.in. rozszerzone możliwości wizualizacji projektów, usprawnienia w koordynowaniu prac projektowych i jest łatwiejsza w użyciu. Teraz projekt domu można wykonać szybciej i w dodatku w postaci ciekawszej dla klienta. Aplikacja w znacznym stopniu ułatwia bowiem klientom przejście z dwuwymiarowego środowiska projektowego do kompletnych rozwiązań zapewniających pełne wykorzystanie danych.
Dzięki pełnej współpracy z platformą AutoCAD 2004, Autodesk zapewnia możliwość łatwiejszego współdzielenia plików w zespołach projektowych.
Wraz z Architectural Desktop 2004, Autodesk wprowadził na rynek najnowszą wersję Autodesk® Revit® 5.1, platformę do tworzenia systemów informacji o budynku.
Nowe rozwiązania są kompatybilne z oprogramowaniem AutoCAD 2004.
Program cechuje nowy interfejs użytkownika, zapewniający łatwiejszą, intuicyjną pracę z programem. Obiekty inteligentne są bardziej widoczne i bezpośrednio dostępne poprzez palety narzędzi. Te udogodnienia ułatwiają korzystanie z programu, zwiększają produktywność oraz skracają czas uczenia się.
Zawarty w programie moduł VIZ Render rozszerza możliwości programu, pozwalając projektantom na łatwiejszą wizualizację projektów i dokładniejszą komunikację w zintegrowanym środowisku projektowym.
Aplikacja zawiera szereg cech, które pozwalają na zredukowanie strat efektywności pojawiających się przy przepływie pracy oraz zmniejszenie niedoskonałości rysunku, zdarzających się podczas projektowania i w kolejnych fazach procesu. Architectural Desktop dynamicznie aktualizuje dane projektowe, uwzględniając najświeższe zmiany, co minimalizuje żmudne zadania projektowe i poprawia jakość dokumentów rysunkowych i konstrukcyjnych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej