PRO100 JASNO

2007-05-25 13:48

Program przeznaczony do projektowania mebli i aranżacji wnętrz wyposażony natychmiastową trójwymiarową wizualizacją. Wyróżnia się prostą obsługą i profesjonalnymi rozwiązaniami, przejrzystym interfejsem idużą ilością narzędzi, możliwością budowy własnych bibliotek i korzystania z licznych gotowych modułów.

Może być stosowany we wszystkich etapach procesu produkcji mebli, w których użytkownik chce usprawnić pracę. Można go używać do projektowania mebli "od zera", budowy własnej biblioteki, planowania zaopatrzenia w procesie produkcji, aranżacji wnętrz czy też wspomagania sprzedaży bezpośredniej. Na każdym z wymienionych etapów dostępna jest natychmiastowa wizualizacja, różne rodzaje widoków, wycena i raporty. Dzięki temu program sprawdza się zarówno w małych jedno- czy też kilkuosobowych firmach i salonach sprzedaży, jak również w dużych fabrykach z sieciami własnych sklepów i ośrodkach produkcyjnych. Program działa szybko. Łatwo się go obsługuje - większość operacji można wykonać przy pomocy myszki. Wszelkie zmiany są natychmiast wprowadzane w projekcie. PRO100 jest aplikacją całkowicie samodzielną - nie wymaga żadnego innego programu poza systemem Windows 95 lub nowszym. Praca z programem odtwarza rzeczywisty proces tworzenia mebla, użytkownik cały czas operuje formatkami układając je w wirtualnej przestrzeni. Przy jego pomocy można projektować własne biblioteki elementów, gotowych mebli i materiałów lub korzystać z dołączonych do standardowej instalacji. Aplikacja jest uniwersalnym narzędziem wspomagającym pracę producentów i projektantów wszelkich typów mebli - kuchennych, biurowych, pokojowych, specjalnych czy też ogrodowych, wśród jego użytkowników znajdują się także projektanci kominków.

Dane techniczne

Nazwa programu PRO100 JASNO
Kategoria projektowanie mebli i wnętrz, wizualizacje wnętrz, kosztorysowanie
Wymagania:
- sprzęt
- system operacyjny
- procesor
- ilość wolnego miejsca na dysku przed instalacją programu [MB]
- pamięć operacyjna RAM [MB]
 
- komputer PC
- Windows 95 i nowsze
- 1,5 Ghz

- 600 
-  512
Cechy szczególne możliwość szybkiego tworzenia własnych bibliotek; współpraca z programem optymalizacji rozkroju płyt meblowych "Nowy Rozkrój"
Zastosowanie projektowanie mebli oraz aranżacji wnętrz z natychmiastową trójwymiarową wizualizacją

Wersja demonstracyjna ma zachowaną pełną funkcjonalność wersji pełnej, oprócz możliwości zapisywania i drukowania.

Teczka firmy

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej