Oprogramowanie dla architektów, konstruktorów, instalatorów - ArCADia BIM

2015-03-24 12:30

ArCADia BIM służy do tworzenia dokumentacji technicznej i jednocześnie jest kompleksową bazą informacji o budynku. Zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza realizację inwestycji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas eksploatacji.

ArCADia BIM koordynuje prace wszystkich projektantów na etapie powstawania projektu. Łącząc specjalistyczne moduły branżowe w jeden wirtualny model budynku, zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza etap realizacji inwestycji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas jego eksploatacji.

Poszczególne moduły systemu ArCADia BIM mogą pracować jako niezależne programy. Można kupić wybrane moduły i ewentualnie uzupełniać system o kolejne w przyszości. Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie poszczególne elementy są ze sobą skomunikowane.

ArCADia BIM zawiera rozwiązania umożliwiające automatyczne tworzenie rysunków i schematów potrzebnych do stworzenia dokumentacji. Umożliwia stworzenie modelu 3D.

System ArCADia BIM wyróżniono Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej