Oprogramowanie dla architektów, konstruktorów, instalatorów - ArCADia BIM

2015-03-24 12:30

ArCADia BIM służy do tworzenia dokumentacji technicznej i jednocześnie jest kompleksową bazą informacji o budynku. Zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza realizację inwestycji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas eksploatacji.

ArCADia BIM koordynuje prace wszystkich projektantów na etapie powstawania projektu. Łącząc specjalistyczne moduły branżowe w jeden wirtualny model budynku, zapewnia pełną kontrolę i bezpieczeństwo na etapie projektowania, usprawnia i przyspiesza etap realizacji inwestycji i pozwala na sprawne zarządzanie budynkiem podczas jego eksploatacji.

Poszczególne moduły systemu ArCADia BIM mogą pracować jako niezależne programy. Można kupić wybrane moduły i ewentualnie uzupełniać system o kolejne w przyszości. Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie poszczególne elementy są ze sobą skomunikowane.

ArCADia BIM zawiera rozwiązania umożliwiające automatyczne tworzenie rysunków i schematów potrzebnych do stworzenia dokumentacji. Umożliwia stworzenie modelu 3D.

System ArCADia BIM wyróżniono Złotym Medalem MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej