Nowe KNR-y z serii AT

2007-10-03 10:19

Z uwagi na znaczny postęp technologiczny w budownictwie, konieczne jest stałe poszerzanie i aktualizacja bazy normatywnej, będącej podstawą sporządzania kosztorysów robót budowlanych.

Firma Athenasoft opracowała Katalogi Nakładów Rzeczowych na nowe technologie. Dla osiągnięcia dużej rzetelności aktualizowanych i nowych norm, specjaliści firmy współpracują z producentami materiałów i z wiodącymi firmami wykonawczymi.

KNR-y z serii AT są na bieżąco uzupełniane, wszystkie znajdują się w bazach katalogowych programów: Norma PRO i Norma STANDARD, można je również zakupić w formie książkowej i w formie elektronicznej na płycie CD.

KNR nr AT-24 "Okładziny ceramiczne basenów" 
-  normatywy na wykonywanie okładzin ceramicznych specyficznych dla basenów. Nakłady uwzględniają podwyższone wymagania technologiczne i materiałowe dla tego rodzaju robót. W zakresie prac poza powierzchniami pionowymi i poziomymi uwzględniono również schody, przelewy i inne charakterystyczne elementy basenów.

 

 


KNR nr AT-16 "Instalacje elektryczne w technologii gesis®"
- normatywy na układanie instalacji elektrycznych w budynkach, z zastosowaniem prefabrykowanych kabli oraz płaskich szyn zasilających systemu gesis®. Technologia ta pozwala na łatwe zmiany konfiguracji "wewnętrznej sieci elektrycznej". Większą część prac można prowadzić bez wyłączania napięcia zasilającego.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej