Nieruchomości komercyjne. Nowe oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami

2012-10-10 18:57

Nowy program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi zaoferuje istotne ułatwienia w dokumentacji, fakturowaniu i księgowaniu wpłat, pozwali na zminimalizowanie kosztów zarządzania nieruchomościami.

Nowy program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi stworzony jest głównie dla zarządców centrów handlowych, biurowców, powierzchni magazynowych. Podstawowym parametrem programu są umowy z najemcami. Program pozwala na szybkie fakturowanie, ma możliwość importu wyciągów bankowych, pozwala automatycznie rozksięgować dekrety.

Program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi ma możliwość kontaktu on-line pomiędzy zarządcą i najemcami. Zarządca może w prosty sposób wysyłac komunikaty do najemców. Najemcy nieruchomości komercyjnych natomiast mają bezpieczny dostęp do wydruków należności czynszowych, a w najbliższej przyszłości również do faktur umieszczonych na serwerze internetowym zarządcy. Najemca także może on-line zgłaszać pojawiające się na jego powierzchniach i w obiektach usterki oraz śledzić ich naprawę.

Twórcą nowego programu do zarządzania nieruchomości komercyjnych jest firma BazaN.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej