Nieruchomości komercyjne. Nowe oprogramowanie do zarządzania nieruchomościami

2012-10-10 18:57

Nowy program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi zaoferuje istotne ułatwienia w dokumentacji, fakturowaniu i księgowaniu wpłat, pozwali na zminimalizowanie kosztów zarządzania nieruchomościami.

Nowy program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi stworzony jest głównie dla zarządców centrów handlowych, biurowców, powierzchni magazynowych. Podstawowym parametrem programu są umowy z najemcami. Program pozwala na szybkie fakturowanie, ma możliwość importu wyciągów bankowych, pozwala automatycznie rozksięgować dekrety.

Program do zarządzania nieruchomościami komercyjnymi ma możliwość kontaktu on-line pomiędzy zarządcą i najemcami. Zarządca może w prosty sposób wysyłac komunikaty do najemców. Najemcy nieruchomości komercyjnych natomiast mają bezpieczny dostęp do wydruków należności czynszowych, a w najbliższej przyszłości również do faktur umieszczonych na serwerze internetowym zarządcy. Najemca także może on-line zgłaszać pojawiające się na jego powierzchniach i w obiektach usterki oraz śledzić ich naprawę.

Twórcą nowego programu do zarządzania nieruchomości komercyjnych jest firma BazaN.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej