Bezpłatne szkolenia Autodesk 2013: architektura, budownictwo, infrastruktura

2012-04-23 17:04
Szkolenia, programy komputerowe Autodesk
Autor: Jupiterimages

Autodesk wraz z autoryzowanymi partnerami rusza z kolejną edycją bezpłatnych seminariów, na których zostanie zaprezentowane najnowsze oprogramowanie Autodesk w wersji 2013 do modelowania informacji o budynku (BIM).

Szkolenia Autodesk - gdzie i kiedy

Pierwsze seminaria dla branży architektoniczno – budowlanej rozpoczynają się już 24 kwietnia i mają na razie rozpisany harmonogram do końca maja. Szkolenia będą odbywać się w całym kraju (m.in. w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu), a także online. Spotkania będą okazją do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami Autodesk na żywo, z najnowszymi trendami w zakresie modelowania informacji o budynku, będzie możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami. Charakter i zakres tematyczny spotkań będzie zróżnicowany - dostosowany do oczekiwań architektów, konstruktorów, jak i specjalistów z branży instalacyjnej oraz projektujących zakłady przemysłowe.
Tematykę poszczególnych seminariów oraz terminy najlepiej sprawdzić na stronie
http://pl.event-publisher.autodesk-service.com/search/global-launch

Programy komputerowe Autodesk 2013 - premiera w marcu 2012

- Pokaz nowej serii rozwiązań co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku w naszych seminariach wzięło udział kilka tysięcy architektów, konstruktorów i instalatorów z całej Polski – mówi Grażyna Kołodziejek, marketing manager Autodesk. - Oferta tegorocznych seminariów jest bardzo atrakcyjna i zróżnicowana - przygotowana z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy w oparciu o najnowsze pakiety Autodesk dla architektury i budownictwa, chcą sprostać współczesnym wyzwaniom biznesowym.

Premiera najnowszych programów komputerowych Autodesk dla poszczególnych branż odbyła się pod koniec marca br. Nowości w obrębie pakietów Autodesk Building Design Suite 2013, Autodesk Infrastructure Design Suite 2013 oraz Autodesk Plant Design Suite 2013 wraz z usługami opartymi o przetwarzanie w chmurze umożliwiają efektywniejsze projektowanie w oparciu o modelowanie informacji o budynku, ulepszoną współpracę zespołową, dostęp do informacji z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej