Bezpłatne szkolenia Autodesk 2013: architektura, budownictwo, infrastruktura

2012-04-23 17:04
Szkolenia, programy komputerowe Autodesk
Autor: Jupiterimages

Autodesk wraz z autoryzowanymi partnerami rusza z kolejną edycją bezpłatnych seminariów, na których zostanie zaprezentowane najnowsze oprogramowanie Autodesk w wersji 2013 do modelowania informacji o budynku (BIM).

Szkolenia Autodesk - gdzie i kiedy

Pierwsze seminaria dla branży architektoniczno – budowlanej rozpoczynają się już 24 kwietnia i mają na razie rozpisany harmonogram do końca maja. Szkolenia będą odbywać się w całym kraju (m.in. w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu), a także online. Spotkania będą okazją do zapoznania się z nowymi rozwiązaniami Autodesk na żywo, z najnowszymi trendami w zakresie modelowania informacji o budynku, będzie możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami. Charakter i zakres tematyczny spotkań będzie zróżnicowany - dostosowany do oczekiwań architektów, konstruktorów, jak i specjalistów z branży instalacyjnej oraz projektujących zakłady przemysłowe.
Tematykę poszczególnych seminariów oraz terminy najlepiej sprawdzić na stronie
http://pl.event-publisher.autodesk-service.com/search/global-launch

Programy komputerowe Autodesk 2013 - premiera w marcu 2012

- Pokaz nowej serii rozwiązań co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku w naszych seminariach wzięło udział kilka tysięcy architektów, konstruktorów i instalatorów z całej Polski – mówi Grażyna Kołodziejek, marketing manager Autodesk. - Oferta tegorocznych seminariów jest bardzo atrakcyjna i zróżnicowana - przygotowana z myślą o wszystkich użytkownikach, którzy w oparciu o najnowsze pakiety Autodesk dla architektury i budownictwa, chcą sprostać współczesnym wyzwaniom biznesowym.

Premiera najnowszych programów komputerowych Autodesk dla poszczególnych branż odbyła się pod koniec marca br. Nowości w obrębie pakietów Autodesk Building Design Suite 2013, Autodesk Infrastructure Design Suite 2013 oraz Autodesk Plant Design Suite 2013 wraz z usługami opartymi o przetwarzanie w chmurze umożliwiają efektywniejsze projektowanie w oparciu o modelowanie informacji o budynku, ulepszoną współpracę zespołową, dostęp do informacji z dowolnego miejsca w dowolnym czasie.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej