Autodesk Revit LT 2014 dostępny już w polskiej wersji

2013-10-25 11:38
Program komputerowy autodesk
Autor: Autodesk

Dostępna jest już polska wersja Autodesk Revit LT 2014. To program dla architektów oraz inżynierów branży budowlanej, którzy w swojej pracy wykorzystują zalety modelowania informacji o budynkach (BIM).

Oprogramowanie dla architektów i fachowców branży budowlenej Autodesk Revit służy do modelowania informacji o budynku (BIM), a także daje możliwość realizacji wszystkich etapów, od koncepcji do budowy, w skoordynowanym i spójnym środowisku opartym na modelu. Autodesk Revit to aplikacja, która zawiera funkcje projektowania architektonicznego, MEP, inżynierii budowlanej i tworzenia konstrukcji.

Kluczową zaletą oprogramowania jest możliwość pracy w środowisku 3D z wykorzystaniem rzeczywistego modelu budynku do szybkiego tworzenia kompletnej, spójnej dokumentacji, a także bieżący dostęp do aktualnych danych. Dodatkowo program ma uproszczony interfejs oraz zintegrowane materiały edukacyjne, które ułatwiają przejście do projektowania zgodnie z BIM. Oprogramowanie dostępne jest jako samodzielna wersja bądź część pakietu AutoCAD Revit LT 2014.
Premierze polskiej wersji towarzyszy kampania, w ramach której na preferencyjnych warunkach możliwe jest zaktualizowanie obecnej licencji AutoCAD LT do pakietu AutoCAD Revit LT 2014, jak również nabycie nowej licencji AutoCAD Revit LT 2014.

Program dla architektów Autodesk
Autor: Autodesk
Oprogramowanie dla architektów Autodesk
Autor: Autodesk
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej