ADVANCE 2017 od GRAITEC - nowe programy dla architektów i konstruktorów

2016-08-09 13:09
ADVANCE 2017 od GRAITEC
Autor: Robobat

Firma GRAITEC wprowadziła na rynek pakiet GRAITEC Advance 2017, który zawiera nowe wersje programów oraz szereg innowacyjnych rozwiązań do projektowania i modelowania dla architektów i konstruktorów.

GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM, CAD, a także dostawca najnowszych technologii i usług w branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie i USA, od lat dostarcza swoim Klientom najwyższej jakości produkty wspierające projektowanie, dlatego premiera szerokiej gamy przełomowych rozwiązań dostępnych w pakiecie ADVANCE 2017 jest kontynuacją wieloletniej strategii Grupy.

"Nowe rozwiązania dostępne w wersji 2017 wprowadzają szereg praktycznych funkcji w celu zaspokojenia codziennych potrzeb naszych Klientów, jednocześnie pomagając sprostać rosnącym wymaganiom inżynierów na całym świecie. Zapewnienie naszym Klientom większego wyboru, najwyższej jakości rozwiązań technologicznych do codziennych wyzwań, jest kluczowym elementem naszej strategii. BIM jest również wyzwaniem dla programistów w zakresie technologii i dopasowania zastosowanych rozwiązań do wyzwań projektowych stawianych przed naszymi Klientami. GRAITEC rozumie potrzeby Klientów i nieustannie przesuwa granice technologii, aby zapewnić prawdziwą wartość dodaną swoim Klientom, co jest wyraźnie widoczne w nowej odsłonie GRAITEC Advance 2017."

Francis Guillemard dodaje: "W tym roku zdecydowaliśmy się udostępnić również pierwszą wersję oczekiwanego przez naszych Klientów pakietu BIM Designer Reinforced Concrete do zbrojenia żelbetu. Zależało nam na wprowadzeniu na rynek strukturalny rozwiązań nowej generacji, które sprawią, że możliwy będzie przepływ pracy zgodny z ideą BIM, zapewniający wysoki stopień automatyzacji całego procesu projektowania konstrukcji, a wszystko to bez konieczności radykalnej zmiany dotychczasowego sposobu pracy. Oczywiste jest, że Klienci mają coraz wyższe oczekiwania w zakresie oprogramowania, dlatego naszym celem jest dostarczanie dokładnie takich technologii, których potrzebują. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa gama programów BIM Designers będzie wyznaczać nowe standardy dla technologii BIM".

Dowiedz się więcej o programach GRAITEC Advance 2017

ADVANCE 2017 od GRAITEC
Autor: Robobat
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej