Żaluzja drewniana Anwis do dużych przeszkleń

2016-01-21 15:30
drewniana żaluzja okienna
Autor: Anwis Drewnianie lamele żaluzji mają szerokość 7 cm

Wewnętrzna żaluzja okienna z egzotycznego drewna abachi to nowość firmy Anwis. Drewniana żaluzja okienna polecana jest do montażu na dużych przeszkleniach.

Żaluzja okienna skonstruowana jest z lameli drewnianych szerokości 7 cm. Wyposażona jest w dolną listwę obciążającą, mechanizm sterujący oraz drewnianą maskownicę. Lamele mogą być podwieszone na drabince sznurkowej lub taśmowej, która jest dodatkowym elementem dekoracyjnym.

Zasada działania żaluzji okiennej jest standardowa - ilość wpadającego do pomieszczenia światła zależy od kąta nachylenia lameli żaluzji, który ustawia się ręcznia za pomoca sznurka lub też elektrycznie - pilotem lub specjalną aplikacją.

Dostępne kolory żaluzji okiennej to: biały, brązowy, czekoladowy i szary. Dopasowane są do niej również elementy wykończeniowe – taśmy, sznurki, maskownice.

żaluzja okienna
Autor: Anwis Żaluzja okienna z drewna egzotycznego
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej