Wiśniowski Home Design. Konkurs dla architektów i studentów architektury

2013-02-11 14:54
Wiśniowski Home Design. Konkurs dla architektów i studentów
Autor: Wiśniowski

Konkurs Wiśniowski Home Design, zorganizowany przez firmę, dobrze znaną z produkcji bram garażowych i ogrodzeń, skierowany jest do wszystkich projektantów architektury, zarówno studentów, jak i profesjonalistów. Aby wziąć w nim udział, trzeba zaprojektować dom z wykorzystaniem stolarki okiennej, bram garażowych i wjazdowych, drzwi zewnętrznych lub ogrodzenia z oferty firmy Wiśniowski. Nagroda to 1500 euro.

Konkurs dla architektów i studentów rozpoczyna się 11 lutego 2013 roku i trwa miesiąc. Zgłoszenia można wysyłać przez cały okres jego trwania, tj. do 12 marca 2013, do godziny 24.00. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zaprojektować dom z wykorzystaniem stolarki okiennej, bram garażowych i wjazdowych, drzwi zewnętrznych i ogrodzenia, z bogatej oferty firmy Wiśniowski, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do zgłoszenia należy dołączyć projekt domu i wysłać.

Formularz jest dostępny na stronie internetowej konkursu.

– Produkty marki Wiśniowski są świadectwem na to, jak wielką wagę przywiązujemy do estetyki, designu i funkcjonalności i właśnie tego będę oczekiwał po nadesłanych projektach – mówi Jarosław Ptak, architekt, Menedżer kreatywny wizerunku marki w firmie Wiśniowski i członek Kapituły Konkursowej.

Nagrodą dla zwycięzcy, który zostanie wyłoniony 18 marca 2013 r. jest 1500 euro. Nazwisko autora zwycięskiego projektu pojawi się na stronie firmy oraz w informacjach prasowych w prasie branżowej. Zwycięski projekt zostanie także wykorzystany przez firmę Wiśniowski do budowy domu, który stanie na planie zdjęciowym podczas nagrania spotu reklamowego.

Wiśniowski Home Design. Konkurs dla architektów i studentów
Autor: Wiśniowski
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej