Wiśniowski Home Design. Konkurs dla architektów i studentów architektury

2013-02-11 14:54
Wiśniowski Home Design. Konkurs dla architektów i studentów
Autor: Wiśniowski

Konkurs Wiśniowski Home Design, zorganizowany przez firmę, dobrze znaną z produkcji bram garażowych i ogrodzeń, skierowany jest do wszystkich projektantów architektury, zarówno studentów, jak i profesjonalistów. Aby wziąć w nim udział, trzeba zaprojektować dom z wykorzystaniem stolarki okiennej, bram garażowych i wjazdowych, drzwi zewnętrznych lub ogrodzenia z oferty firmy Wiśniowski. Nagroda to 1500 euro.

Konkurs dla architektów i studentów rozpoczyna się 11 lutego 2013 roku i trwa miesiąc. Zgłoszenia można wysyłać przez cały okres jego trwania, tj. do 12 marca 2013, do godziny 24.00. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zaprojektować dom z wykorzystaniem stolarki okiennej, bram garażowych i wjazdowych, drzwi zewnętrznych i ogrodzenia, z bogatej oferty firmy Wiśniowski, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Do zgłoszenia należy dołączyć projekt domu i wysłać.

Formularz jest dostępny na stronie internetowej konkursu.

– Produkty marki Wiśniowski są świadectwem na to, jak wielką wagę przywiązujemy do estetyki, designu i funkcjonalności i właśnie tego będę oczekiwał po nadesłanych projektach – mówi Jarosław Ptak, architekt, Menedżer kreatywny wizerunku marki w firmie Wiśniowski i członek Kapituły Konkursowej.

Nagrodą dla zwycięzcy, który zostanie wyłoniony 18 marca 2013 r. jest 1500 euro. Nazwisko autora zwycięskiego projektu pojawi się na stronie firmy oraz w informacjach prasowych w prasie branżowej. Zwycięski projekt zostanie także wykorzystany przez firmę Wiśniowski do budowy domu, który stanie na planie zdjęciowym podczas nagrania spotu reklamowego.

Wiśniowski Home Design. Konkurs dla architektów i studentów
Autor: Wiśniowski
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej