Drzwi wewnętrzne - drzwi wewnętrzlokalowe

2009-09-22 10:00
Wiosenne drzwi wewnętrzne
Autor: Barausse Polska Sp.z o.o. Drzwi wewnątrzlokalowe z linii Art Nouveau

Drzwi wewnętrzne z linii Art Nouveau Barusse są efektem zaawansowanej technologii oraz współpracy producenta drzwi z włoskim projektantem Iosa Ghini. Nowe skrzydło drzwiowe jest typem drzwi wewnątrzlokalowych.

Linia drzwi wewnętrznych o nazwie Art Nouveau charakteryzuje się motywem kwiatowym inspirowanym przez współczesne trendy. Na skrzydle drzwiowym Fiorella P, nachodzące na siebie linie wykonane są metodą snycerstwa. Są one również wykonane na powierzchni ościeżnicy, sprawiając wrażenie, że drzwi pokojowe są dziełem sztuki.
 
Skrzydło drzwiowe
Secret bez ościeżnic, elementów maskujących i ramek, dopasowuje się i łączy ze ścianą, stosując zasadę mimesis (ościeżnica drzwiowa oraz zawiasy są niewidoczne, a przestrzeń między skrzydłem drzwi pokojowych a ich framugą jest zredukowana do minimum), by dostosować się do każdego wymagania projektowego związanego ze stylem i dekoracją. Drzwi wewnętrzne Secret z oferty Barausse są dostępne w wersji lakierowanej, we wszystkich odcieniach kolorów wg palety RAL. Na zamówienie, możliwe jest dostarczenie drzwi w stanie surowym, a następnie wykończenie ich w taki sposób, by pasowały do ścian (malowanie, dekoracja, tapeta, i inne rodzaje wykończenia).

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej