Wielofunkcyjne drzwi stalowe Hörmann D65 OD

2016-03-04 9:55
drzwi stalowe dwuskrzydłowe
Autor: Hörmann Drzwi dwuskrzydłowe, wielofunkcyjne D65 OD pomalowane proszkowo

Hörmann wprowadził wielofunkcyjne drzwi wewnętrzne, stalowe, przeznazone do obiektów biurowych czy użyteczności publicznej. Drzwi stalowe D65 OD dostępne są w różnych wersjach wykończenia, dają duży wybór różnorodnych rozwiązań ościeżnic oraz systemów mocowania.

Konstrukcja drzwi stalowych D65 OD

Drzwi stalowe mają stabilną i sztywną konstrukcję - grubość skrzydła drzwiowego wynosi 65 mm. Wypełnienie płyty drzwiowej jest klejone na całej powierzchni, dzięki czemu jest ona równa i gładka. Drzwi domykają się lekko i dokładnie przylegają do ościeżnicy, bez wzgledu na wielkość. W modelu dwuskrzydłwowym zlicowane połączenie obydwu skrzydeł na ich styku zapewnia estetyczny wygląd całej konstrukcji.

Drzwi z przylgą i bez przylgi

Drzwi wielofunkcyjne D65 OD dostepne są z cienką (w ofercie podstawowej) przylgą, grubą lub też w wersji bezprzylgowej. W tej wersji płyta drzwiowa licuje z powierzchnią ościeżnicy, układając się w tej samej płaszczyźnie. W tym wykonaniu grubość skrzydła drzwiowego, która zależy od grubości wrębu ościeżnicy, wynosi  59 mm. 

Wykończenia drzwi

Drzwi proponowane są w drewnopodobnych okleinach foliowych (Dark Oak, Golden Oak i Winchester Oak) oraz w całej gamie kolorów palety RAL . Standardowym wykończeniem płyty drzwiowej i ościeżnicy jest wersja ocynkowa i malowana w kolorze biało-szarym.

Zawiasy drzwiowe

Drzwi wielofunkcyjne standardowo wyposażone są w dwa wytrzymałe, komfortowe w użytkowaniu komplety łożyskowanych zawiasów konstrukcyjnych. Ich konserwacja jest prosta i wygodna. Drzwi  stalowe D65 OD opcjonalnie dostępne są także  z zawiasami 3D, umożliwiającymi precyzyjną regulację zamontowanych drzwi w trzech płaszczyznach. Dzięki temu możliwe jest łatwe wyrównanie drobnych niedociągnięć powstałych w czasie montażu.

Wymiary drzwi D65 OD: jednoskrzydłowe drzwi D65 OD oferowane są do 1,5 m szerokości, model dwuskrzydłowy - do 3 m.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej