VELUX & Disney - rolety zaciemniające do pokoju dziecięcego

2014-07-02 13:52
rolety okienne
Autor: VELUX Bohaterowie bajek Disneya na roletach okiennych? Nie mogło więc zabraknąć Samolotów

Efektem współpracy firm Velux i Disney jest kolekcja rolet do pokoju dziecięcego na poddaszu. Rolety do okien dachowych zdobią najpopularniejsi bohaterowie bajek Disneya. Jednak bajkowe wzrornictwo to nie jedyna zaleta rolet okiennych. Nowe rolety do okien dachowych są roletami zaciemniającymi - dają przyjemny półmrok w pokoju dziecka, nawet w wyjątkowo słoneczne dni.

W skład najnowszej kolekcji rolet do okien dachowych wchodzi 12 wzorów rolet zaciemniających zaispirowanych bajkami Disneya. Na roletach okiennych pojawili się m.in. Myszka Miki, Jelonek Bambi, Kubuś Puchatek, Samoloty czy Kopciuszek.

W roletach do okien dachowych VELUX zastosował tkaniny z aluminiową powłoką, dzięki której uzyskuje się całkowite zaciemnienie pokoju dziecka, kiedy na zewnątrz mocno świeci słońce. Rolety zaciemniające są prztydatne zwłaszcza w pokojach najmłodszych dzieci, które potrzebują jeszcze popołudniowej drzemki. Rolety okienne nie tylko chronią przed słońcem latem, ale sprawdzają się również w zimie, poprawiając parametry termoizolacyjne okna. Są one całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci, co potwierdza certyfikat Oeko-Tex®, który gwarantuje, że użyte do produkcji rolet komponenty nie zawierają szkodliwych substancji. W roletach do okien dachowych zastosowano specjalny system naciągania tkaniny z bardzo wąskimi prowadnicami i takiej samej szerokości górną kasetą, dzięki czemu podniesione rolety nie blokują dostępu słońca do wnętrza pokoju i ładnie prezentują się w oknie.
Wymiary rolet dopasowane są do wymiarów okien dachowych VELUX. System Pick&Click® umożliwia łatwy ich montaż. 

Rolety z kolekcji VELUX & Disney dostepne są od 409 zł.

roleta zaciemniająca
Autor: VELUX Roleta zaciemniająca z kolecji VELUX & Disney
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej