Szkło laminowane. Nowa nazwa szkła laminowanego Pilkington OptilamTM Phon

2008-09-25 16:22
Nowa nazwa szkła Pilkington OptilamTM Phon
Autor: Pilkington Nowa nazwa szkła Pilkington OptilamTM Phon

W celu odróżnienia produktu od innych na rynku nazwa szkła laminowanego o podwyższonej izolacyjności akustycznej Pilkington OptilamTM Phon została zmieniona na szkło laminowane Pilkington OptiphonTM.

"Zmiana nazwy szkła laminowanego z Pilkington OptilamTM Phon na szkło laminowane Pilkington OptiphonTM przyczyni się do łatwiejszej jego identyfikacji przez klientów jako produktu o właściwościach związanych z izolacyjnością akustyczną. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy informacja ta będzie wysyłana wraz z nowymi broszurami do naszych klientów. Zaktualizujemy także Katalog Produktów na naszej stronie internetowej, aby łatwiej można było zamówić szkło Pilkington OptiphonTM " - powiedział Dariusz Woźniak, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Wraz ze zmianą nazwy szkła budowlanego laminowanego, producent wydał nowy biuletyn techniczny zatytułowany "Szkło i ochrona przed hałasem". Biuletyn, opracowany głównie z myślą o środowisku architektów i projektantów, omawia zagadnienia dotyczące izolacyjności akustycznej, a także przybliża normy i przepisy budowlane oraz podaje wskazówki techniczne, którymi należy się kierować przy doborze szkła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej