Wkładki do zamków - system kodowanych wkładek do zamków drzwiowych

2010-07-16 11:03
System identycznie kodowanych wkładek - jeden klucz do wszystkich drzwi
Autor: Winkhaus Wkładki odporne na rozwiercanie

Dzięki identycznie kodowanym wkładkom do zamków drzwi, umożliwia pozbycie się wielu niewygodnych kluczy i zastąpienia ich jednym uniwersalnym, który otworzy wszystkie drzwi domu. Wkładki do zamków drzwiowych są produktem firmy Winkhaus.

W identycznie kodowanych wkładkach do zamków zarówno modele AZ, jak i VS, które mają możliwość identycznego kodowania, charakteryzuje wysoki standard bezpieczeństwa, potwierdzony atestem Instytutu Techniki Budowlanej. W obu systemach wkładek do zamków zastosowano pięć par zastawek (pierwszy rząd zastawek wykonano ze stali hartowanej), które utrudniają próby rozwiercenia zamka drzwiowego. Wkładki do drzwi mają również zabezpieczenia przed próbami użycia wytrycha - wieloparacentryczny profil kanału klucza z bezpiecznym układem powierzchni blokujących utrudnia wsunięcie do niego innego przedmiotu niż pasujący klucz. Dodatkowo, we wkładkach VS zastosowano system bezsprężynowych, poziomych zastawek blokujących, znacznie zwiększających ilość możliwych kombinacji klucza, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa zamka do drzwi.

Kolejnym atutem atestowanych wkładek do drzwi Winkhaus AZ i VS jest ich wysoka jakość, potwierdzona wydłużoną, bo aż pięcioletnią gwarancją udzielaną przez producenta.

Wkładki do zamków atestowane Winkhaus VS, cena od 160 zł.
Wkładki do zamków atestowane Winkhaus AZ, cena od 95 zł.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej