System drzwi przesuwnych Duch

2016-03-31 10:01
drzwi wewnętrzne przesuwne
Autor: PIU Design Wewnętrzne drzwi przesuwne Duch to rozwiązanie naścienne

Duch to system wewnętrznych drzwi przesuwnych marki PIU Design. Drzwi przesuwne wyróżnia ukryta w skrzydle drzwiowym prowadnica oraz płynny mechanizm jezdny.

Konstrukcja przesuwnych drzwi wewnętrznych Duch

Wewnętrzne drzwi przesuwne Duch to rozwiązanie naścienne. W drzwiach przesuwnych zastosowano autorską, stabilną konstrukcję aluminiową, która pewnie trzyma skrzydło drzwiowe. System wyposażono w ergonomiczny mechanizm jezdny, dzięki któremu skrzydło przesuwa się bardzo płynnie. Prowadnicę ukryto w skrzydle drzwiowym, które może mieć wysokość od 206 do nawet 260 cm oraz szerokość do 120 cm. Szerokość i wysokość skrzydła musi być minimum 10 cm większa od wymiarów otworu drzwiowego. Konstrukcja skrzydła drzwiowego wykonana jest w technologii Aluminium Design, dzięki czemu jest lekka i odporna na odkształcenia.

Wykończenie skrzydła drzwiowego

Skrzydło wykończone jest felcem, który można zamówić w zróżnicowanej kolorystyce oraz wersji: anodowanej, szczotkowanej lub lakierowanej w kolorach RAL. Nowatorskim rozwiązaniem PIU Design jest możliwość wykończenia powierzchni drzwi szeroką gamą materiałów dekoracyjnych (z obu stron skrzydła drzwiowego mozna zastosować inny materiał wykończeniowy). Skrzydło może zostać pokryte lakierem z palety NCS, włoskim akrylem, szkłem typu Lacobel, spiekiem kwarcowym, płytą fornirowaną, filcem czy laminatem. Można zamówić także drzwi ozdobione wybraną grafiką.

Zastosowanie drzwi przesuwnych

Wewnętrzne drzwi przesuwne Duch najlepiej sprawdzają się jako drzwi do łazienki, garderoby, spiżarni czy schowka, ale tak naprawdę można je zastosować w niemal każdym pomieszczeniu.

drzwi przesuwne w łazience
Autor: PIU Design System wewnętrznych drzwi przesuwnych Duch
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej